دلایل اصلی برای مشورت با وکلای حقوق برتر کارگران

هر ایالت قوانین غرامت کارگران برای محافظت از کارگران در هر صنعت و زمینه شغلی دارد. صدمه دیدن در محل کار بیش از آن چیزی است که بسیاری فکر می کنند اتفاق می افتد، و مواقعی وجود دارد که کارمندی که در حین کار در محل کار خود مجروح می شود می تواند برای دریافت مزایای غرامت شکایت کند. این می‌تواند یک زمینه حقوقی چالش برانگیز برای درک کامل باشد، و دلایل مهمی وجود دارد که باید با وکلای برتر غرامت کارگران پالاتین قبل از تشکیل پرونده برای آن مزایا مشورت کنید.

همه شرکت‌ها باید قوانین ایمنی/بهداشتی فدرال و ایالتی را رعایت کنند

سازمان‌های بهداشت و ایمنی دولتی از کسب‌وکارها می‌خواهند که از دستورات بهداشتی و ایمنی سخت‌گیرانه کارگران پیروی کنند تا همچنان با شرایط مجوز کسب و کار خود مطابقت داشته باشند. عدم انجام این کار می‌تواند منجر به تعطیلی آن کسب‌وکار و سلب مجوز فعالیت آن‌ها شود تا زمانی که عوامل ایمنی و بهداشت تشخیص دهند که شرکت بار دیگر برای باز کردن تجارت امن است. این یک موضوع بسیار جدی است.

جمع آوری شواهد مربوط به نقض ایمنی در اسرع وقت بسیار مهم است

مانند هر پرونده قضایی آسیب شخصی، کسی که تلاش می کند ثابت کند که کارفرمای آنها به نحوی قانون را نقض کرده است که در محل کار مجروح شده است، باید مدرک درستی داشته باشد. به همین دلیل است که اکیداً توصیه می‌شود که کارگرانی که در حین انجام وظایف کاری معمول خود آسیب می‌بینند، با وکلای غرامت کارگران Palatine تماس بگیرند تا در مورد نحوه ادامه کار از آنجا مشاوره حقوقی دریافت کنند. شگفت‌انگیز است که محیط‌های کاری ناامن با چه سرعتی پس از مجروح شدن یک کارمند در نتیجه تمیز می‌شوند.

وکلای دادگستری تیمی از متخصصان غرامت کارگران را در کنار خود دارند

اکثر شرکت‌های حقوقی آسیب‌های شخصی که پرونده‌های غرامت کارگران را رسیدگی می‌کنند، تیمی از متخصصان غرامت آماده دارند تا فرآیند تحقیقات فعال را برای جمع‌آوری مدارک مورد نیاز برای برنده شدن در پرونده دادگاه موکل خود در دادگاه یا از طریق یک روند حل و فصل الزام آور قانونی آغاز کنند.

این متخصصان می‌دانند که کجا باید به دنبال مواردی مانند مواد شیمیایی مورد استفاده در محل کار بگردند که به طور ایمن ذخیره نمی‌شوند و با برچسب‌های هشدار ایمنی مناسب برچسب‌گذاری شده‌اند. سرنخ‌های دیگری که ممکن است در یک کارگاه ناایمن یافت شود، کیفیت هوای ضعیف، تجهیزات خراب، نگرانی‌های سازه‌ای خطرناک، و عدم آموزش ایمنی مورد نیاز کارکنان در میان بسیاری موارد دیگر است.

به خواسته های خود مبنی بر بازگشت به کار در زمانی که هنوز آسیب می بینید تسلیم نشوید

بسیاری از کارفرمایان سعی می کنند کارمندان مجروح یا بیمار خود را قبل از اینکه از نظر جسمی یا روحی بهبود یافته و برای انجام وظیفه آماده شوند، مجبور به بازگشت به کار کنند. اگر پزشک کار سعی کرد شما را به محل کارتان بازگرداند، در صورتی که هنوز آمادگی انجام این کار را ندارید، همیشه به دنبال مراقبت های پزشکی با پزشک دیگری باشید. همیشه از دستورات پزشک خود در مورد این موارد پیروی کنید و حتماً از پزشک خود بخواهید فرم های آزادسازی کار مناسب را به موقع بنویسد یا برای کارفرمای خود ارسال کند.

مواردی که ممکن است تحت پوشش ادعای غرامت کارگران باشد

قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و مواد خطرناک در محل کار شما می تواند دلیلی برای برنده شدن ادعای غرامت کارگران شما باشد. شرایط ناایمن کار، عدم آموزش مناسب قبل از استفاده از تجهیزات خطرناک و لوازم کار نیز از جمله پرچم قرمز وکلای غرامت کارگران است. ذخیره سازی نامناسب مواد مضر یا خطرناک، خطرات آتش سوزی، مناطق کار بیش از حد گرم شده و موارد دیگر می تواند اعمال شود.