دلیل خشکی منافذ و پوست در داخل نیمه های مختلف بدن ما {چیست}؟


بر مقدمه تجربیات جام جم تحت وبهنگامی کدام ممکن است منافذ و پوست رطوبت شخصی را به دلیل بازو می دهد، خشک می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {علائم} راه اندازی می تنبل. این معمولا منصفانه عارضه شدید معمولاً نیست، با این وجود احتمالاً آزار دهنده باشد یا نباشد.

خشکی منافذ و پوست در داخل نیمه های مختلف بدن ما

1. خشکی منافذ و پوست صورت

این مسئله روزی اتفاق می افتد کدام ممکن است منافذ و پوست صورت رطوبت را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ها های شخصی را به دلیل بازو بدهد. منافذ و پوست بدست آورده اید ممکن است به طور اضافی به ساده در داخل فصول خاصی همراه خود این مسئله مواجه شود هر دو ممکن است به طور اضافی در داخل تمام اندازه 12 ماه همراه خود این مسئله مواجه شوید.

این عارضه معمولاً در داخل هوای خنک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود به کاهش دما را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کاهش رطوبت اتفاق می افتد. به طور معمول است جابجایی، شنا در داخل استخرهای کلردار، کم آبی بدن ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرار کلاچ کشف نشده نور روز احتمالاً باعث این مسئله شود.

امتحان کنید به دلیل صابون تمیز کردن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاک کننده هایی بیشترین استفاده را ببرید کدام ممکن است شامل الکل، رتینوئید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلفا هیدروکسی اسید به نظر نمی رسد که باشند به همان اندازه خشکی صورت را به دلیل بین ببرید.

این چرخ دنده باعث تحریک منافذ و پوست می شوند. در میان موادی کدام ممکن است باید استفاده کنید عبارتند به دلیل پلی اتیلن گلیکول، آسیل پلی گلیکوزید، سورفکتانت های سیلیکونی، لانولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارافین.

2. لب های خشک

خشکی لب ها معمولا در داخل تأثیر عناصر مختلفی راه اندازی می تواند باشد. عواملی مشابه با ترشح بزاق، لیسیدن لب ها، غذاهای پرخطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای خنک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشک می توانند باعث بروز این مسئله شوند.

به طور معمول است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {آسیب} های قابل انتساب به نور روز احتمالاً باعث انصراف مصرف کردن لب ها شود. خواهد شد مطمئناً یکی عوارض ناخواسته برخی داروهای تجویز شده به دلیل جمله استاتین ها برای خشکی لب است.

3. خشکی منافذ و پوست گردن

عناصر مختلفی مشابه با دوش کلاچ خیلی زیاد هر دو شستشو همراه خود آب سوزان احتمالاً باعث خشک شدن منافذ و پوست گردن شود. علاوه بر این این، احتمالات بروز اگزما در داخل گردن نیز ممکن است وجود داشته باشد.

اگزما علاوه بر این خارش را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشکی باعث راه اندازی لکه هایی روی گردن می تواند باشد. {در این} صورت خاراندن منافذ و پوست گردن باعث تحریک کردن وضعیت امور را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه اندازی لکه های صورتی هر دو اسپرسو ای (بثورات) می تواند باشد.

4. خشکی منافذ و پوست اوج

وقتی منافذ و پوست اوج به سادگی کافی چرب نباشد، خشک می تواند باشد. مشابه با سایر نیمه های بدن ما، کم آبی بدن ما احتمالاً باعث پوسته پوسته شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارش شود. امتحان کنید به دلیل شامپوها را انتخاب کنید و انتخاب کنید راحت کننده های به عادی برای بیرون آوردن خشکی منافذ و پوست اوج بیشترین استفاده را ببرید. اگر منافذ و پوست اوج مقدار بیش از حد از خشک شود، احتمالاً باعث شوره اوج شود.

5. خشکی منافذ و پوست گوساله

عرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید غدد چربی ها در داخل ناحیه ساق انگشتان پا نیز به توضیحات مختلف می توانند رطوبت تا حدودی تأمین کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل نتیجه نهایی انگشتان پا خشک شود. {در این} صورت منافذ و پوست انگشتان پا پوسته پوسته می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دچار خارش می تواند باشد. به طور معمول است واکنش آلرژیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید {بیماری} های پوستی مشابه با اگزما علائمی را {در این} ناحیه راه اندازی می تنبل.

6. خشکی منافذ و پوست زمین انگشتان پا

خشکی زمین انگشتان پا قابل انتساب به به دلیل بین وارد شدن رطوبت این ناحیه است. اصطکاک در داخل زمین انگشتان پا مطمئناً یکی توضیحات مهمترین این مسئله است. به طور معمول است می توانید به دلیل صابون تمیز کردن قدرتمند هر دو صابون تمیز کردن انگشتان پا بیشترین استفاده را ببرید. در داخل نتیجه نهایی باعث خشکی انگشتان پا می تواند باشد. اگر منافذ و پوست احاطه پاشنه انصراف خورده، خشک هر دو پوسته پوسته شده باشد یا نباشد، احتمالاً سیگنال ای به دلیل {بیماری} تیروئید باشد یا نباشد.

7. خشکی منافذ و پوست آرنج

توضیحات مختلفی برای خشکی آرنج ممکن است وجود داشته باشد. این ناحیه گاهی در داخل تأثیر اصطکاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرس خیلی زیاد خشک می تواند باشد. تنظیم آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوا، خشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوزش قابل انتساب به شکل از محافظت به دلیل اکنون نیست علل بروز این عارضه است. {بیماری} هایی مشابه با پسوریازیس، اگزما، دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم کاری تیروئید می توانند منافذ و پوست آرنج را خرس تاثیر قرار دهند.

8. خشکی منافذ و پوست بازو

منافذ و پوست بازو معمولا ناشی از شستشوی ادامه دار دچار این عارضه می تواند باشد. {افرادی که} مجبورند بازو های شخصی را چندین موارد در داخل ساعت بشویند، معمولاً ناشی از {کار} هر دو وسواس ذهنی شخصی مبارزه کردن می برند. برخی اشخاص حقیقی در داخل فصل زمستان نیز ناشی از هوای خنک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشک این عارضه را تخصص می کنند. برای {درمان} خشکی بازو ها نیاز به بعد به دلیل {هر} موارد شستشو به دلیل لوسیون {مرطوب} کننده استفاده بیشتر از شود.

منبع مفید: سلامت نیوز