دو برابر شدن پهنای باند اینترنت مخابرات ازنابه گزارش جام جم آنلاین از لرستان، مختبی صارمی گفت: طرح ازنا برای توسعه و ارتقای سرعت اینترنت مشترکین ازنا با نصب تجهیزات و افزایش چهار گیگابایت جدید بر بستر فیبر نوری و افزایش دو برابری پهنای باند نسبت به قبلی برای جلب رضایت مشتریان است. . ضرورت استفاده از خدمات و محصولات و ارتقای کیفیت با توسعه بیشتر زیرساخت های مخابراتی با تلاش کارشناسان و متخصصان حوزه داده مخابراتی منطقه لرستان برطرف شد.
وی با بیان اینکه اجرای این طرح منجر به افزایش دسترسی مشتریان به شبکه دیتا و رفع نیازهای ارتباطی آنها شده است، خاطرنشان کرد: پهنای باند اینترنت در ازنا از 2G به معادل 4G دو برابر شده است.
رئیس اداره اصلی ارتباطات و فناوری اطلاعات «لرستان» گفت: اجرای این پروژه ها نیازمند کار گروهی و هماهنگی متخصصان در حوزه های مختلف مخابراتی است. پروژه شد
صارمی نیاز روزافزون شهروندان و مشتریان به بسترهای مخابراتی و اینترنت پرسرعت را یادآور شد و افزود: در عصر حاضر که اکثر فعالیت ها، امور عمومی و آموزش به صورت آنلاین و در بنادر راه دور انجام می شود، حوزه ارتباطات استان در تلاش است تا امکانات مطلوبی را ارائه کند. خدمات.» ارائه شهروندان با کیفیت و شایسته.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر خدمات ADSL، VDSL، FTTH یکی از خدمات مبتنی بر داده است که به شهروندان و مشترکین ساکن ازنا ارائه می شود.