دو بیمارستان بزرگ در تاشکند، ازبکستان

تاشکند به “شهر سنگی” ترجمه می شود. این شهر پایتخت ازبکستان و یکی از قدیمی ترین شهرهای آسیای مرکزی است. تاشکند دارای مساجد و اماکن مذهبی بسیاری است و اغلب از آن به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام یاد می شود. این شهر مدرن است، اما بسیاری از میراث خود را نیز حفظ می کند. بخش مراقبت های بهداشتی در تاشکند در مرحله توسعه است و شما باید برای مراقبت های بهداشتی با کیفیت به بیمارستان های خصوصی بزرگ مراجعه کنید. این یادداشتی است در مورد برخی از بیمارستان های برجسته تاشکند.

کلینیک پزشکی بین المللی تاشکند واقع در خیابان ساریکول، شماره 38، بیمارستانی معروف در جامعه بین المللی تاشکند است. یک سازمان غیردولتی معتبر در کشور این مرکز را در سال 1994 تأسیس کرد. این کلینیک به طور خاص برای ارائه خدمات پزشکی با استانداردهای جهانی به جامعه بین المللی در ازبکستان طراحی شده است. کارکنان سفارتخانه های خارجی، نمایندگان بین المللی به همراه سایر مهاجران و خانواده های آنها در تاشکند از بازدیدکنندگان دائمی این بیمارستان هستند. خدمات تشخیصی و درمانی خوبی در تخصص های اساسی پزشکی ارائه می دهد. این بیمارستان دارای کارکنان آموزش دیده بین المللی است و تمام خدمات بیمارستان به زبان انگلیسی و سایر زبان ها به راحتی در دسترس است.

یونیت دندانپزشکی انواع بیماری های دندان، دهان و آسیب های صورت را درمان می کند. آنها همچنین یک متخصص ارتودنسی در کادر خود دارند. برنامه های کامل واکسیناسیون نیز موجود است. این مرکز برنامه ها و بسته های ارتقای سلامت بسیاری از جمله کنترل وزن، ایمن سازی، مراقبت های دوران بارداری و پس از زایمان را ارائه می دهد. این مرکز دارای یک مرکز اورژانس مدرن است که دارای پزشکان معتبر توسط ایالات متحده برای پشتیبانی از زندگی پیشرفته است. همچنین خدمات تخلیه پزشکی را به اعضا ارائه می دهد. داروخانه و آزمایشگاه خوبی دارد. علاوه بر این، کلینیک دارای ECG، اشعه ایکس مدرن، تست عملکرد ریه، ادیوگرام و امکانات تشخیصی اولتراسوند می باشد. تلفن: 998 71 291 0142

بیمارستان MDS-Services یکی دیگر از بیمارستان های مدرن است که در خیابان بوتکین در تاشکند واقع شده است. این بیمارستان خصوصی که در سال 2004 تأسیس شده است با به کارگیری بسیاری از پزشکان مجرب خدمات درمانی مؤثری ارائه می دهد. دارای بخش های مجهز در تمام تخصص های پزشکی است. کلینیک دیابت، ناباروری، صرع، آلرژی، چاقی و غیره دارد. بخش درمانی در طبقه دوم دارای 12 تخت می باشد. زبان خدمات روسی و ازبکی است.

یک واحد عمل دارای دو سالن عمل، خدمات جراحی موثری را در تمام مناطق اصلی ارائه می دهد. برای لاپاراسکوپی ویدئویی پیشرفته و آندوسکوپی شناخته شده است. دارای یک بخش اورژانس مدرن، خدمات آمبولانس و یک بخش مراقبت های ویژه است. تلفن: 269-7085