دو درمان شگفت انگیز برای مشکلات دندان

مشکلات دندانی یکی از بزرگترین خطرات سلامتی دوران مدرن است. تاثیر آن به قدری شدید است که حتی شرکت های بیمه نیز در روال عادی از پوشش آن اجتناب می کنند.

این درمان ها موثرتر از گران ترین درمانی هستند که دندانپزشک شما ممکن است برای مشکلات دندانی شما مانند پوسیدگی دندان، لق شدن دندان ها، التهاب لثه، دندان درد، پیوره و غیره برنامه ریزی کرده باشد.

راه حل 1:

این موثرترین فرمول برای حفظ سلامت و سالم ماندن دندان های شما برای همیشه است.

2 گرم سنگ نمک دانه ریز (که در هند سایندها نمک نامیده می شود) مصرف کنید. آن را با 8 تا 10 گرم روغن خردل (که در هند سارسون کا تل نامیده می شود) خوب مخلوط کنید. این خمیر را روی دندان ها و لثه های خود بمالید. دندان ها و لثه های خود را به آرامی با انگشتان ماساژ دهید. تف کنید و بعد از 15 دقیقه دهان خود را با آب ساده بشویید.

این باید یک بار در روز انجام شود. ممکن است در ابتدا خونریزی وجود داشته باشد که باید طی چند روز متوقف شود. در عرض 2 هفته شما بهبودهایی را در سلامت دندان خود مشاهده خواهید کرد. این یک تمرین بی خطر برای ادامه زندگی مادام العمر است. این تضمین می کند که هرگز مشکل دندانی نداشته باشید.

راه حل 2:

کسانی که نمی توانند سنگ نمک مرغوب تهیه کنند، می توانند آن را با پودر زردچوبه یا هالدی جایگزین کنند. دو روش برای استفاده از زردچوبه برای دندان های بهتر و قوی تر وجود دارد:

آ. به سادگی سنگ نمک را با پودر زردچوبه جایگزین کنید و روش ارائه شده در درمان قبلی را دنبال کنید. بنابراین زردچوبه را با روغن خردل مخلوط کنید و دندان ها و لثه های خود را ماساژ دهید. تف کنید و بعد از حدود 15 دقیقه دهان را بشویید.

ب روش دیگر استفاده مستقیم از پودر زردچوبه دانه ریز است. اگر از کیفیت روغن خردل مطمئن نیستید، این مطمئن تر است. به سادگی استفاده از روغن خردل را حذف کنید و پودر زردچوبه را به همان روشی که دندان های خود را با پودر دندان تمیز می کنید، روی دندان ها بمالید.

من استفاده از سنگ نمک و زردچوبه را با نتایج استثنایی امتحان کردم. اغلب، من از Remedy 1 در صبح و Remedy 2 در شب قبل از خواب استفاده می کنم.

آنها می گویند “من فکر می کنم پس هستم” گفته روشنفکری است که دندان درد را دست کم می گیرد. این راه حل ها را دنبال کنید و تبدیل به یک روشنفکر شوید!