دیابت نوع 2 و زندگی سالم – ما جوان تر نمی شویم

این یک خبر خبری نیست، اما احتمالاً به اندازه کافی به آن فکر نمی کنید. شما جوان تر نمی شوید. در واقع، هر روز که می گذرد، همه ما پیرتر می شویم و این بدان معناست که زمان کمتری برای تلف کردن داریم.

در طرح کلان چیزها، می توانید شروع کنید به اینکه در این زندگی چه کاری باید انجام دهید فکر کنید. چی…

  • شما هنوز می خواهید به انجام برسانید،

  • مکان هایی که می خواهید ببینید، و

  • افرادی که دوست دارید زمان بیشتری را با آنها بگذرانید.

اگر دوست دارید به این موارد فکر کنید، اما سلامتی خود را فراموش نکنید. در زمینه پیری، هیچ چیز مهمتر از سلامتی شما نیست که باید در نظر بگیرید. با افزایش سن شانس شما بهتر نمی شود: در برابر بیماری های مختلف آسیب پذیرتر می شوید. پیشگیری دشوارتر می‌شود و درمان فرآیند طولانی‌تری است.

در حالی که شما احتمالاً عقل و منابع بیشتری نسبت به دوران جوانی خود خواهید داشت، باید تلاش زیادی برای بازیابی سلامت خود نسبت به زمانی که جوان بودید انجام دهید. نادیده گرفتن سلامتی در میانسالی هزینه قابل توجهی دارد. متأسفانه بسیاری از مردم وقتی کمی دیر شده است متوجه این موضوع می شوند.

با در نظر گرفتن موارد فوق، عاقلانه است که در مورد وضعیت فعلی رفاه خود فکر کنید…

  • سلامتی شما امروز چطور است؟

  • آیا مشکل خاصی برای سلامتی دارید؟

اضافه وزن به خودی خود یک مشکل است. قند خون بالا و فشار خون بالا از دیگر مسائل رایج هستند، البته ناگفته نماند که سلامت قلب و عروق ضعیف است. اگر در میانسالی هستید، شانس خوبی وجود دارد که بتوانید حداقل یکی از این زمینه ها را بهبود بخشید. حتی اگر چاق نیستید یا دیابت نوع 2 دارید، باز هم باید به وزن و قند خون خود توجه کنید. از نظر آماری، اکثریت مردم در مقطعی در این زمینه ها با مشکل مواجه خواهند شد. آماده‌سازی و پیشگیری از تلاش برای درمان چیزی که ممکن است سال‌ها طول بکشد، ایده‌آل است.

اگر هنوز آن را نمی دانید، در یک مقطع زمانی متوجه خواهید شد که سلامتی شما چقدر ارزشمند است. اغلب ما تمایل داریم آنچه را که داریم بدیهی بدانیم:

در نکته دیگری اما همچنان مشابه، ممکن است تعجب کرده باشید که چگونه به نظر می رسد برخی از افراد بسیار جوانتر از سن خود به نظر می رسند. این گذر زمان نیست که برای آنها خوب بوده است. در حالی که ممکن است تصادفی یا عامل ژنتیکی در آن دخیل باشد، این احتمال بیشتر است زیرا آنها از خود مراقبت کرده اند. از بسیاری جهات، ظاهر انعکاسی از سلامت درونی است که به این معنی است که شما با توجه به انتخاب های سبک زندگی خود، از سرمایه گذاری بر روی ظاهر خود بهره مند می شوید.

هرچی باشه پیر میشی همچنین می تواند اطمینان حاصل کند که تا آنجا که می تواند یک روند روان است.