دیگر فرآیندهای دستی در مراقبت های بهداشتی وجود ندارد! برنامه های کاربردی وب بی عیب و نقص ارائه می دهند

در عصر شبکه های موبایل و وب که اکثر مشاغل و بخش های خدمات دیجیتالی می شوند، بخش مراقبت های بهداشتی دیگر باقی نمی ماند. آنها در حال استقرار پورتال های وب، برنامه های کاربردی تلفن همراه یا سیستم های نرم افزاری برای کاهش فرآیندهای دستی و ساده کردن عملیات روزانه هستند. توسعه دهندگان خبره با فورته در PHP و سایر چارچوب های وب در حال ایجاد برنامه های پیچیده آنلاین برای کامپیوتری کردن فرآیندهای اصلی و ایجاد یک پایگاه داده موثر هستند. چنین برنامه‌هایی به‌عنوان پورتال‌های آنلاین عمل می‌کنند که از طریق آن سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی، پزشکان، کارکنان می‌توانند داده‌های بیماران را مدیریت کنند، استانداردهای داده را تنظیم کنند و اطلاعات را از بخش به بخش دیگر انتقال دهند.

نکات زیر را بخوانید تا بدانید چگونه برنامه‌های دسکتاپ با سفارشی‌سازی به بخش مراقبت‌های بهداشتی کمک می‌کنند تا زیرساخت‌های اطلاعاتی را توسعه دهند.

شماره 1 یک نقطه برای ذخیره تمام اطلاعات بیمار

برای موسسات مراقبت های بهداشتی، به روز نگه داشتن اطلاعات بیمار بسیار ضروری است. از این رو، باید در هر زمان به راحتی در دسترس باشد. برنامه های کاربردی وب بالینی به طور خاص برای کمک به موسسات برای ذخیره ایمن، دسترسی به داده ها و رسیدگی به سوابق حیاتی بیماران ساخته شده اند. همه چیز، از گزارش های تشخیصی گرفته تا جزئیات دارو و درمان، همه با خیال راحت ذخیره می شوند.

شماره 2 قرار ملاقات آنلاین

مراکز درمانی و کلینیک های بزرگ می توانند به راحتی از طریق پورتال وب سایت خود به صورت آنلاین قرار ملاقات بگیرند. از این رو، نیازی به تماس دستی و ثبت قرار ملاقات جداگانه نیست. مدیران کلینیک می‌توانند به سادگی نوبت‌ها را رزرو کنند، آن‌ها را در بازه‌های زمانی مختلف برنامه‌ریزی کنند و حتی به صورت آنلاین حقوق پیشرفته دریافت کنند.

#3 گزارش کارآمد

با سیستم قدرتمند تجزیه و تحلیل داده ها به صورت آنلاین، موسسات پزشکی اکنون می توانند سیستم های گزارش دهی کارآمد داشته باشند. با تمام داده‌های بی‌درنگ بیماران در یک مکان، آنها می‌توانند به راحتی گزارش‌هایی را برای مطالعه روندهایی مانند افزایش ویزیت بیماران، بیشتر بیماری‌های تشخیص داده شده، داروهایی که بیشترین تقاضا را دارند ایجاد کنند و نمودار پیشرفت بیماران را تهیه کنند.

# 4 توزیع آسان گزارش های تشخیصی

برنامه های کاربردی وب حتی مدیران کلینیک ها را قادر می سازند تا گزارش های تشخیصی را به صورت آنلاین به بیماران ارائه کنند و به آنها اجازه دانلود و چاپ آنها را می دهند. این در واقع مفید بود زیرا در بسیاری از موارد دیده می شود که خانواده بیماران زمان کافی برای بازدید از مرکز برای جمع آوری گزارش ها را ندارند.

شماره 5 قابلیت آفلاین

پورتال های برنامه های کاربردی وب به گونه ای سفارشی شده اند تا امکانات آفلاین را به مراقبت های بهداشتی ارائه دهند. آنها به طور خاص با حداقل قابلیت آفلاین ساخته شده اند، به طوری که کارکنان و پزشکان می توانند به طور ایمن به سوابق بالینی دسترسی داشته باشند، اسناد بخش های مختلف را مشاهده کنند و از ادعاهای اخیر مطلع شوند.

بیمارستان ها و مدیریت مراقبت های بهداشتی همیشه کار بر و پیچیده بوده اند. جدای از رسیدگی به بخش‌های گسترده، آنچه مدیریت بیمارستان را آزار می‌دهد، نگه‌داشتن تعداد زیادی از بیماران به صورت ایمن و ایمن در یک نقطه است تا در صورت نیاز هر یک از طرفین بتوانند به راحتی آنها را بازیابی کنند.

یک برنامه دسکتاپ بالینی کامل، متناسب با خدمات مراقبت های بهداشتی، از همه اینها مراقبت می کند! این امر باعث کاهش زمان صرف شده در سیستم‌های دستی می‌شود، یعنی رمزگذاری مجدد داده‌های بیماران، توزیع گزارش‌ها، نسخه‌ها، علاوه بر این، به بیماران کمک می‌کند تا از برخی خدمات قبلی آنلاین استفاده کنند که باعث صرفه‌جویی زیادی در وقت آنها می‌شود.