رئیس انجمن سینماگران: درباره سینماهای نیم بها خانواده های 3 فرزند با ما مذاکره ای صورت نگرفت.


رئیس انجمن سینماگران از این موضوع که یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس اعلام کرد خانواده های دارای 3 فرزند می توانند از بلیت نیم بها استفاده کنند، نسبت به این قانون اظهار بی اطلاعی کرد.

به گزارش خبرنگار صبا، زهره سادات لاجورد یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی در برنامه سینماچی رادیو جوان از تصویب قانونی خبر داد تا خانواده های سه فرزند بتوانند برای خود و فرزندانشان بلیت نیم بها تهیه کنند.

لاجوردی در مطلبی که خبرگزاری فارس منتشر کرد در پاسخ به اقدامات اجرایی و عملیاتی مجلس برای بهبود وضعیت بد گیشه سینما گفت: به عنوان یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی می گویم که تخفیف ها برای تشویق مردم به رفتن بوده است. به سینما و همچنین جمعیت قانون جوانان ما همچنین قانونی را تصویب کردیم که خانواده های دارای سه فرزند می توانند برای خود و فرزندانشان بلیت نیم بها بگیرند.

در این رابطه، ص محمد کسداشرفی با رئیس انجمن سینماگران ایران تماس گرفتیم و از او درباره این قانونی که این نماینده مجلس صحبت می کند پرسیدیم و او با بیان اینکه اطلاعی ندارم، گفت: اگر چنین تصمیمی می گرفتند شاید خود مجلس هم نظر می داد. 50 درصد تخفیف. تاکنون هیچ توافقی با ما صورت نگرفته است.

وی در پاسخ به اینکه آیا خانواده های دارای سه فرزند می توانند در روزهای آینده به سینما بروند و بلیت نیم بها تهیه کنند، تصریح کرد: هیچکس نمی تواند به سینما برود و چنین درخواستی داشته باشد، چرا که باید یک امضا امضا کرد. با انجمن سینماگران قرارداد می بندد و سپس تصمیم گیری می شود. قطعا اجرای مصوبه را از کمیسیون فرهنگی مجلس به ما منتقل می کنند و نحوه استفاده از این مصوبه و اجرای آن را به ما می گویند.

انتهای پیام/