رادیو جام جهانی باز / پوشش 24/7 بازی های جام جهانی


رادیو جام جهانی همزمان با جام جهانی فوتبال 2022 در قطر راه اندازی شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، همزمان با آغاز جام جهانی فوتبال 2022 قطر، رادیو جام جهانی در ساختمان رادیو شهدا راه اندازی شد. رادیو جام جهانی جام جهانی 2022 قطر را به عنوان یک ایستگاه رادیویی فصلی با فرکانس FM و 95.5 مگاهرتز پوشش خواهد داد.

در این مراسم شرکت می کنند علی بخشی زاده دستیار صوتی مهدی آذرمکان مدیر رادیو جمجهانی مریم کاظمی پور معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان. مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و رضا شاجی میزبانی رئیس مناطق آزاد کیش و تعدادی از پیشکسوتان، گویندگان و گزارشگران ورزشی رادیو ورزش از جمله مسعود اسکوی، خسرو ولی زاده، علی شاکری، اکبر آرمانده و سعید میرزا شفیع برگزار شد.

علی بخشی زاده معاون صدا در مراسم افتتاحیه رادیو جمجهانی گفت: صداوسیما به عنوان رسانه پیشرو با تمامی شبکه های صدا و سیما همواره برنامه ریزی و تدارکات گسترده ای را برای پاسخگویی به نیاز مخاطبان خود انجام می دهد.

وی ادامه داد: سازمان صدا و سیما نیز برنامه های گسترده ای را برای بزرگ ترین رویداد ورزشی جهان در نظر گرفته است و صداوسیما همچنان در این حوزه بسیار فعال بوده است. در همین راستا شبکه های رادیویی با 518 برنامه و 27 عنوان به مدت 470 ساعت و بیست و پنج دقیقه به استقبال جام جهانی می روند.

معاون صداوسیما گفت: رادیو جام جهانی همچنین به مدت یک ماه و 24 ساعت شبانه روز تمامی مسابقات این رویداد بزرگ ورزشی را توسط خبرنگاران مجرب رادیو به صورت زنده پخش خواهد کرد.

بخشی زاده افزود: مخاطبان و تعداد علاقه مندان به فوتبال مثال زدنی است و صداوسیما مثل همیشه خود را در قبال مخاطبان خود مسئول می داند و امیدواریم خبرهای بسیار خوبی از طریق آن به گوش مردم شریف ایران برسد. این رادیو است.” همچنین بر اساس نظرسنجی مرکز پژوهش های سازمان، عملکرد رادیو ورزش در بین صداوسیماهای تخصصی نمونه است و با توجه به ویژگی های رادیو ورزش، برنامه های این شبکه به صورت مفرح به مخاطبان ارائه می شود. و ریتم شاد در هنگام اضطرار در سازه های مختلف رادیویی.

معاون صدا در پایان به ویژگی های برنامه های شبکه های رادیویی در جام جهانی پرداخت.

مهدی آذرمکان، دبیر شورای ورزش، معاون صدا و مدیر رادیو جام جهانی نیز با تشکر از رئیس سازمان صدا و سیما و معاون صدا، خاطرنشان کرد: جام جهانی بزرگترین و پرطرفدارترین رویداد ورزشی در جهان است. . در دنیا میلیاردها نفر این مسابقات را دنبال می کنند و تماشا می کنند و به یک معنا تبدیل به یک گفتمان می شود، سپس عموم مردم تبدیل می شوند، گفت: برنامه ریزی و پیگیری های زیادی برای مدت طولانی انجام دادیم. برای راه اندازی «رادیو جام جهانی».

وی ادامه داد: استودیوی این رادیو در جزیره کیش است. در برنامه ها به تحلیل، تحلیل و ارائه آخرین اطلاعات و اخبار این رویداد در سطح کشور و حتی خارج از کشور می پردازیم.

دبیر شورای ورزش معاونت گلوس خاطرنشان کرد: برنامه های این رادیو با فیلم مستند «جهان روی جام» ساعت 18 به مدت 30 دقیقه پخش می شود. آخرین اخبار و اتفاقات جام جهانی در برنامه تحلیلی 22 جام جهانی از دیگر برنامه های این رادیو است. البته برنامه های ویژه ای از جزیره کیش تهیه و پخش می شود. تیم هایی از شبکه های رادیویی مانند ورزش، جوان، ایران و سایر رادیوها با «رادیو جام جهانی» همکاری کرده و برنامه ها را ضبط و برای پخش از این رادیو آماده خواهند کرد.

مدیر رادیو جمجهانی در پایان گفت: برخی از برنامه های دیگر شبکه های رادیویی از جمله برنامه ویژه ای با همین موضوع از این رادیو فصلی پخش می شود. حدود 3-4 مسابقه تا حدود ساعت 1 بامداد به طور زنده از رادیو جام جهانی پخش می شود. در بین مسابقات نیز ویژه برنامه های تحلیلی و کارشناسی بازی های این رویداد جهانی را پخش می کنیم.

در ادامه این مراسم مسعود پوراسکویی گوینده، مجری و گزارشگر مجرب شبکه رادیویی ورزش خاطرنشان کرد: یکی از رسالت های اصلی رادیو ورزش از لحظه افتتاح تا امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از سراسر کشور است. کشور و جهان شنوندگان این کانال از ما انتظار دارند در مسابقات بزرگ حضور داشته باشیم و آنها را از آخرین رویدادها مطلع کنیم. افتتاح رادیو جمجهانی که زیر نظر معاونت صدا و ورزش رادیویی در حال انجام است قطعا پاسخگوی نیاز مخاطبان وفادار خواهد بود.

در بخشی از این مراسم خانواده شهید مهدی رضایی مجد از شهدای هشت سال دفاع مقدس که کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال جوانان ایران نیز بوده و سید روح الله عجمیان از شهدای نیروی انتظامی دفاع، مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام/