رادیو سلامت برای ناشنوایان تاثیرگذار استبر اساس گزارش ها جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو سلامت ملیحه کاظمی که تهیه کنندگی این برنامه گفت و گو را بر عهده دارد، توضیح می دهد: «شنبه گذشته برنامه ای را با حضور مترجمان برای ناشنوایان و کم شنوایان ضبط کردیم و سپس در سایت رادیو پخش شد. Health برای دستیابی به شنوندگان ناشنوا و کم شنوا بارگذاری می شود تا بتوانند از طریق آن برنامه ها و موضوعات را دریافت کنند.

وی ادامه می دهد: موضوع برنامه نیز درباره شنوندگان ناشنوا و کم شنوا است که چگونه کیفیت زندگی بهتری داشته باشیم. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 14:05 از رادیو سلامت در قالب مجله تخصصی به مشکلات نسل جدید و مقایسه آن با نسل گذشته اختصاص دارد. تهیه کننده برنامه یک هفته بین من و پیمان پناهی است. سه شنبه 30 خرداد به بحث برنامه ریزی در زندگی می پردازیم.

این برنامه رادیویی با محوریت موضوعات روانشناسی، گروه سلامت و بهداشت روان رادیو و سلامت را پخش می کند و موضوعاتی را پوشش می دهد که به طور روزانه مورد توجه شنوندگان است. تحقیق در مورد اختلالات روانی و ارتباطی، افسردگی، انسان و طبیعت و … از دیگر موضوعات مطرح شده در برنامه است.

یکی از محورهای برنامه ویژگی های افراد متعادل و متمرکز است که راهکارهایی برای رفع این ویژگی ها در برنامه ارائه می شود.