رازهای سلامت آلت تناسلی – 5 روشی که ویتامین C برای سلامت جنسی مفید است

اگر از افراد خواسته شود ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن را فهرست کنند، تعداد کمی از مردم ویتامین C را از دست می دهند. این یک نام خانوادگی است – اگر چنین چیزی در دنیای ویتامین وجود داشته باشد. اگر از شما پرسیده شود که ویتامین C برای چه چیزی مفید است. با این حال، شایع ترین پاسخ احتمالا این است که برای سرماخوردگی خوب است. حقیقت این است که ویتامین C خواص بسیار گسترده تری دارد و حتی برای آلت تناسلی نیز مفید است! بیاموزید که چگونه این ویتامین چند استعدادی بدن را سالم نگه می دارد و چگونه برای سلامت آلت تناسلی مفید است.

خوب، پس ویتامین C چه کار می کند؟

تولید کلاژن را افزایش می دهد: یکی از دلایلی که ویتامین C در محصولات بهداشتی و زیبایی بیشتر و بیشتر می شود این است که به بدن کمک می کند کلاژن تولید کند که به همان اندازه در استحکام پوست ظریف زیر چشم مهم است زیرا بافت بسته بندی مردانه است. چه دلیل خوبی برای ذخیره کردن مقداری C!

از رگ های خونی حمایت می کند: بدن مملو از نقشه‌ای از رگ‌های خونی کوچک است و با گذشت زمان، گرمای این رگ‌های خونی شروع به خراب شدن می‌کند و باعث از دست دادن تدریجی گردش خون می‌شود – به‌ویژه در اندام‌هایی که ریزترین رگ‌های خونی قرار دارند. در مردان، آلت تناسلی ناحیه‌ای است که گردش خون کامل آن همیشه مورد نظر است، زیرا جریان خون مسئول ایجاد نعوظ است. درست است، ویتامین C می تواند به حجیم شدن بافت آلت تناسلی کمک کند و محافظت در برابر اختلال نعوظ با حمایت از سلامت رگ های خونی. پرتقال، کسی هست؟

ترمیم بافت آسیب دیده: ویتامین C همچنین در ترمیم بافت های آسیب دیده بدن مفید است. در حالی که مردان به زندگی روزمره خود می پردازند، آسیب بافتی در بدن غیرمعمول نیست – گاهی جراحت به راحتی دیده و احساس می شود – و گاهی اوقات میکروسکوپی است. ویتامین C به ساخت و ترمیم بافت ها کمک می کند و بدن را سالم و سالم نگه می دارد.

واکنش های آلرژیک را کاهش می دهد: چه فردی دائماً با آلرژی های فصلی دست و پنجه نرم کند یا هر چند وقت یکبار به این دمنوش ها بخورد، ویتامین C ممکن است بتواند کمک کند. C یکی از آنتی هیستامین های طبیعی است، به این معنی که واکنش های هیستامین را در بدن مسدود می کند، همچنین به بدن کمک می کند خود را از شر هیستامین خلاص کند، بنابراین واکنش ها ممکن است کوتاه مدت باشند.

با رادیکال های آزاد مبارزه می کند: ویتامین C همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان در بدن عمل می کند که یک خاصیت فوق العاده مفید است زیرا به بدن کمک می کند با رادیکال های آزاد (آن عوامل بدی که می توانند منجر به پیری زودرس و سرطان شوند) مبارزه کند. مبارزه با رادیکال های آزاد همچنین می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی، بیماری های قلبی و بیماری های خود ایمنی را کاهش دهد.

ویتامین C از غذا

منابع غذایی متعددی از ویتامین C وجود دارد – حتی فراتر از مرکبات آشکار. در واقع، سبزیجات می توانند سرشار از ویتامین C نیز باشند، بنابراین سعی کنید از کلم بروکسل، کلم بروکلی، سیب زمینی شیرین، اسفناج و گل کلم علاوه بر منابع میوه شیرین تر مانند آناناس، هندوانه، کیوی، انبه و توت فرنگی استفاده کنید. آب میوه ها همچنین راه خوبی برای رسیدن به مقدار توصیه شده روزانه ویتامین C هستند – فقط مراقب باشید که کالری بیشتری نسبت به یک میوه کامل دارند – بنابراین آب نباید تنها منبع ویتامین C باشد.

مکمل های ویتامین C

مهم است بدانید که ویتامین C محلول در آب است – به عبارت دیگر – به سرعت از طریق ادرار از بدن خارج می شود و مانند برخی مواد مغذی دیگر در بافت یا چربی ذخیره نمی شود. این چیز مهمی نیست. این فقط به این معنی است که ویتامین C باید روزانه مصرف شود. برای مردانی که نگران دریافت کافی از غذا هستند، مکمل ها ممکن است یک گزینه باشد. مولتی ویتامین ها و مکمل های C فقط برای مصرف خوراکی در دسترس هستند، اما مردانی که علاقه مند به دریافت بیشترین فایده ویتامین C برای جانسون خود هستند، باید به دنبال محصولات مناسب آلت تناسلی باشند که حاوی C هستند. یک کرم ویتامین روزانه آلت تناسلی مرد. (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man Oil را توصیه می کنند) به راحتی به روتین آرایش روزانه بعد از حمام اضافه می شود و به آلت تناسلی با ویتامین C بسیار مورد نیاز و سایر مواد مغذی مخصوص آلت تناسلی کمک می کند. روزانه برای داشتن آلت تناسلی سالم تر استفاده کنید. به همین سادگی است!