راز سوئیچ لاغر راب نوین – منو و برنامه غذایی

طرح کاهش وزن مخفی Skinny Switch توسط Guthy-Renker، یکی از بزرگترین شرکت های بازاریابی در آمریکا، عرضه شده است. آنها تبلیغات اطلاعاتی خود را در سراسر ایالات متحده نشان می دهند.

راب نیونز، گوروی کاهش وزن از کانکتیکات، این طرح را آغاز کرد.

برنامه او از روشی استفاده می کند که سیستم متابولیک فرد را با تغییر مقدار و مقدار غذایی که به طور روزانه می خورد، گیج می کند.

و هر روز سوم تا پنجم را روز بارگیری می نامند که در آن می توان هر چیزی را خورد.

گفته می شود، خوردن به این روش به بدن اجازه نمی دهد تا به سطوح کالری روزانه و انتخاب های غذایی عادت کند که باعث افزایش متابولیسم می شود و بنابراین کالری بیشتری نسبت به حالت عادی می سوزاند.

هیچ علمی پشت این طرح وجود ندارد، فقط این حدس و گمان است که چون منطقی است، باید کار کند. ما بر این باوریم که هر نتیجه مثبتی ناشی از مصرف کالری کمتر عضوی است که بعد از آن سوزانده می شود که منجر به کاهش وزن می شود.

اعضای Skinny Switch Secret، پس از ورود به سیستم، به بخش برنامه غذایی وب سایت خود بروید.

سؤالاتی در مورد علاقه و عدم علاقه به غذا پرسیده می شود. پس از تکمیل پرسشنامه، برنامه کاهش وزن یک برنامه غذایی 3 روزه و لیست خرید ایجاد می کند.

لیست خرید شامل تمام غذاهای موجود در وعده های غذایی تولید شده است. در ابتدا تا زمانی که لیست را مطالعه کردم، این ایده خوبی به نظر می رسید. برای هر یک از مواد تشکیل دهنده مینوت، بدون توجه به مقدار کمی استفاده شده، در لیست خرید شما ذکر شده است.

به عنوان مثال، اگر از کره در وعده غذایی استفاده شود (کره چگونه در برنامه غذایی قرار گرفت؟)، لیست خرید آن را به صورت یک قاشق غذاخوری کره نشان می دهد.

این واقعاً لیست را به هم می زند و عملاً آن را بی فایده می کند.