راهنمای ارزان زندگی برای یک گزینه مراقبت بهداشتی رایگان یا کم هزینه

ممکن است تسهیلاتی وجود داشته باشد که بتواند مراقبت های بهداشتی رایگان یا بسیار کم هزینه را به شما ارائه دهد. آن تسهیلات می تواند درست در شهر شما باشد. این قانون به دلیل قانونی که در سال 1946 توسط کنگره ایالات متحده تصویب شد در دسترس است. اگرچه این یک قانون قدیمی است، به دلیل آن هنوز امکاناتی وجود دارد که ممکن است بتوانید از آنها استفاده کنید.

در سال 1946، کنگره قانونی را تصویب کرد که به بیمارستان ها، خانه های سالمندان و سایر امکانات بهداشتی کمک هزینه و وام برای ساخت و ساز و نوسازی می داد. در مقابل، آنها موافقت کردند که حجم معقولی از خدمات را به افرادی که قادر به پرداخت نیستند ارائه دهند و خدمات خود را در دسترس همه افراد ساکن در منطقه قرار دهند. این برنامه در سال 1997 ارائه بودجه را متوقف کرد، اما حدود 200 مرکز مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور هنوز موظف به ارائه مراقبت های رایگان یا کم هزینه هستند.

این برنامه برنامه مراقبت رایگان هیل-برتون یا با هزینه کاهش یافته نام دارد. تحت این برنامه شما می توانید واجد شرایط مراقبت های بهداشتی رایگان یا مراقبت های بهداشتی کم هزینه باشید. اولین قدم این است که بفهمید آیا نزدیک شما مرکز وجود دارد که بتوانید به آن بروید.

در حال حاضر 218 تسهیلات تا (12/18/2008) وجود دارد که برای مراقبت از افراد واجد شرایط لازم است. امکانات در سراسر کشور وجود دارد اما هیچ امکاناتی در این ایالت ها وجود ندارد: ایندیانا، نبراسکا، نوادا، رود آیلند، یوتا و وایومینگ. باید امکاناتی در هر ایالت دیگر وجود داشته باشد.

شما می توانید یک مرکز را از طریق اداره منابع و خدمات بهداشتی (HRSA)، یک آژانس وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده پیدا کنید. شما می توانید به یک لیست به صورت آنلاین در وب سایت HRSA دسترسی داشته باشید. به دنبال هیلبرتون باشید.

برای دریافت خدمات بهداشتی رایگان یا کم هزینه از این امکانات، شرایط واجد شرایط خاصی وجود دارد که باید رعایت شوند. این به درآمد شما بستگی دارد و اینکه چگونه درآمد یا کمبود درآمد شما با سطح درآمد فقر فدرال مقایسه می شود.

اگر درآمد شما کمتر از دستورالعمل فقر HHS فعلی باشد، واجد شرایط درخواست مراقبت رایگان Hill-Burton هستید. اگر درآمد شما دو برابر (سه برابر برای مراقبت در خانه سالمندان) دستورالعمل فقر HHS باشد، ممکن است واجد شرایط مراقبت های کم هزینه هیل برتون باشید. در اینجا نحوه تشخیص واجد شرایط بودن شما آمده است.

به پذیرش یا دفتر تجاری مرکز مراجعه کنید و یک کپی از اعلامیه شخصی هیل برتون را بخواهید. اعلامیه فردی به شما می گوید که چه سطح درآمدی شما را واجد شرایط مراقبت رایگان یا کم هزینه می کند، چه خدماتی ممکن است تحت پوشش قرار گیرد و دقیقاً در کجای تسهیلات باید درخواست دهید.

به دفتر ذکر شده در اعلامیه فردی بروید و بگویید می خواهید برای مراقبت رایگان یا با هزینه کم هزینه Hill-Burton درخواست دهید. ممکن است لازم باشد فرمی را پر کنید.

سایر مدارک مورد نیاز (مانند فیش حقوقی برای اثبات واجد شرایط بودن درآمد) را جمع آوری کنید و آنها را تحویل بگیرید یا به مرکز الزامی ارسال کنید.

اگر از شما خواسته شد که برای Medicaid، Medicare یا برنامه کمک مالی دیگر درخواست دهید، باید این کار را انجام دهید.

هنگامی که برای مراقبت هیل-برتون درخواست می کنید، مرکز موظف باید یک بیانیه کتبی به شما ارائه دهد که به شما بگوید چه خدمات مراقبتی رایگان یا کم هزینه ای دریافت خواهید کرد یا چرا از شما رد شده است.

اگر فکر می کنید به طور ناعادلانه ای از مراقبت رایگان یا کم هزینه هیل برتون محروم شده اید، می توانید با وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده شکایت کنید. شکایت شما باید کتبی باشد و می تواند نامه ای باشد که به سادگی حقایق و تاریخ های مربوط به شکایت را بیان می کند. شما می توانید با خدمات کمک حقوقی محلی خود تماس بگیرید تا در طرح شکایت کمک کنند. ارسال شکایات به:

مدیر، بخش انطباق و بازیابی تسهیلات

5600 فیشر لین

اتاق 10-105

راویل، MD 20857