رشد 400 درصدی ارزهای دیجیتال متاورس در بازار قرمز


بر اساس داده‌ها، این ارزهای دیجیتال نسبت به سال گذشته و همچنین در مقایسه با سایر ارزهای رمزنگاری شده در حوزه ارزهای دیجیتال مانند توکن‌ها، ۴۰۰۰ درصد افزایش یافته است. چالشسکه های میم و … عملکرد بهتری را نشان دادند.

بنابراین، درخشش برای خرید ارز دیجیتال دنیای متاتارس علیرغم کاهش در چند ماه اخیر هنوز بالاست.

با توجه به صرافی Kraken، Mana با 410٪، Sandbox با 470٪، Oxyinfinity با 511٪ و توکن دولتی Stepan، JamT (GMT) با 746٪ بهترین رشد را کسب کردند.

علاوه بر ارزهای دیجیتال متاور، از جمله پروژه هایی که نسبت به سال گذشته رو به رشد است، توکن های خود صرافی ها نیز هستند. تمامی توکن های دیگر در این دوره روند نزولی را ثبت کردند. در این میان بیت کوین کمترین افت را داشته است و توکن های دیفی ۷۲ درصد سقوط کرده اند.

تاثیر سایر ارزهای دیجیتال چه بود؟

ارزهای دیجیتال مرتبط با پایگاه‌های داده بلاک چین با استفاده از توکن‌های منحصربه‌فرد و همچنین پلت‌فرم‌های تبدیل، از سال ۲۰۲۲ محبوبیت خاصی پیدا کرده‌اند. به گزارش رادار دیوپ، با وجود کاهش قیمت در بازار، تعداد کاربران این بازی ها همیشه در محدوده 1 میلیون کاربر بوده است.

بر اساس گزارش Kraken، با وجود روند خنثی تعداد کاربران سوئیچینگ پلتفرم ها و بازی های بلاک چین در ماه می، فروش توکن های غیر منحصر به فرد در این ماه به میزان قابل توجهی کاهش یافت و معاملات روزانه 87.1 درصد کاهش یافت.

در طی 30 و 90 روز گذشته، تمام توکن‌های آزمایش شده توسط Kraken دارای سود منفی بودند. شایان ذکر است که متا توکن ها با کاهش بیش از 42 درصدی قیمت، بزرگترین بازنده بازار در هفته های اخیر بوده اند.

شایان ذکر است که با وجود رفتار کوتاه مدت قیمت، شاهد هجوم پول به این بخش از صنعت ارزهای دیجیتال هستیم و تنها در سه ماه اول سال 2022، حدود 2.5 میلیارد دلار برای پشتیبانی از بازی های بلاک چین و تبدیل جمع آوری شده است. پروژه ها.

به گفته رادار دیوپ، سرمایه گذاران علاقه زیادی به پشتیبانی از بازی ها دارند، زیرا 52 درصد از کل فعالیت بلاک چین را بازی ها تشکیل می دهند. به گفته Radar Diop، با سرعت فعلی، بازی ها و پروژه های تبدیل P2E تا پایان سال 10 میلیارد دلار جمع آوری خواهند کرد تا آینده صنعت را شکل دهند.

ارزهای دیجیتال متاورس را در Ramzinx بخرید

یکی از مهمترین مزایای رومسینکس، تعداد زیاد کاربران فعال و در نتیجه حجم بالای تراکنش با ارزهای رمزنگاری شده است. به عبارت ساده تر، حجم بالای تراکنش باعث می شود تا سفارش خرید یا فروش شما در زمان کمتر و در یک واحد تکمیل شود.

از سوی دیگر، تعداد ارزهای رمزنگاری شده در Rozinex از 100 فراتر رفته است و این به کاربران فرصت های ایده آلی برای سرمایه گذاری می دهد.

صرافی ارز دیجیتال با توجه به تاثیری که بر حضور کاربر در بازار ارزهای دیجیتال دارد، باید در انتخاب خود دقت کند. یک صرافی خوب باید عملکردهای فوق را داشته باشد.

رمزینکس (Ramzinex.com) به عنوان یک پلت فرم معاملاتی عالی، می تواند برای بسیاری از کاربران ایده آل باشد.