رقصیدن راه خود برای سلامتی و تناسب اندام بهتر با انقلاب رقص

اپیدمی خشمگین چاقی کودکان در کشور در حال از دست دادن جایگاه خود به دلیل مزایای غیرمنتظره یک بازی ویدیویی است… انقلاب رقص رقص (DDR). این بازی ویدیویی آنقدر به عنوان یک سلاح در جنگ علیه چاقی کودکان موثر است که مدارس به دنبال نمونه ای که ویرجینیای غربی ارائه کرده است، به تعداد روزافزونی از آن استفاده می کنند.

بازی‌های ویدیویی مدت‌هاست که عامل اصلی فهرست بلندی از مشکلات سلامتی، از جمله ایجاد دور کمر و ترویج ورزش نکردن در میان جوانان کشور بوده است. Dance Dance Revolution این درک را برگردانده و با کاهش وزن ثابت و ورزش که برای فرزندان ما سرگرم کننده است، پشتیبان آن است.

در ایالات متحده، چاقی کودکان به یک نگرانی جدی برای سلامت عمومی تبدیل شده است. نرخ چاقی در 30 سال گذشته برای کودکان 2 تا 5 ساله تقریباً سه برابر شده و از 5 درصد به 14 درصد رسیده است. همانطور که کودکان بزرگتر می شوند، نرخ افزایش برای کودکان چاق از 5% به 17% برای سنین 12 تا 19 سال سه برابر و برای کودکان 6 تا 11 ساله چهار برابر می شود. این تقریباً 9 میلیون کودک دارای اضافه وزن است که در معرض خطر دیابت و فشار خون هستند. عکس قشنگی نیست

برخی از ایالت‌ها با جایگزین کردن کلاس‌های ورزشی معمولی و ورزش‌های گروهی که بچه‌ها دوست ندارند، با این بازی ویدیویی جذاب Dance Revolution که برای جوانان اهل رسانه جذاب است، با این همه‌گیری مبارزه می‌کنند. آن‌ها روی تشک‌هایی مقابل تلویزیونی می‌ایستند که با رنگ‌های روشن می‌تپد و با آهنگ موسیقی مدرن حرکت می‌کند. این سیستم ویدئویی به روز، بچه ها را بدون اینکه متوجه شوند روی پاهای خود و ورزش می کنند. آنها سرگرم هستند.

چند سال پیش، ویرجینیای غربی یک پروژه آزمایشی ایجاد کرد و 20 مدرسه دولتی را با ماشین‌های بازی DDR تجهیز کرد. آن پروژه به قدری موفقیت آمیز بود که ایالت قصد دارد در نهایت تمام 753 مدرسه دولتی را تجهیز کند و بیش از 280000 دانش آموز را روی پای خود بیاورد و به سرعت حرکت کند. سایر ایالت‌ها توجه می‌کنند و برنامه‌ریزی می‌کنند تا برنامه خود را اجرا کنند.

DDR که به عنوان یک بازی مهمانی نشات می گیرد، می تواند به بزرگسالان دلیلی بدهد تا از روی مبل بلند شوند و سلامت خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشند. آن آمارهای سلامتی که در بالا ذکر شد خطرات جدی‌تر و احتمالاً اجتناب‌ناپذیرتری برای بزرگسالانی است که ورزش نمی‌کنند. بنابراین، به فرزندان خود بپیوندید و طولانی تر زندگی کنید.