رمان «کمی بعد» سیدمهدی شجاعی در چاپ پانزدهم منتشر شد.


رمان «کمی بعد» نوشته سید مهدی شجاعی در چاپ پانزدهم کتاب نیستان منتشر شد.

به گزارش صبا، روم “بعد” نوشته شده است سید مهدی شجاعی در 204 صفحه رقعی توسط آنها ناشر کتاب نیستند به چاپ پانزدهم رسید.

این قطعه که از چهار فصل زمستان، پاییز، تابستان و بهار تشکیل شده است، نگاهی متفاوت و انتقادی به فضای انتظار در جامعه مدرن دارد. رمان با یک حادثه عجیب شروع می شود. جشن نیمه شعبان، اجتماع پرشور و بسیاری که فریاد می زدند «آها بیا»… در میان آنها جوانی و فریاد: «آها نیا…» این آغاز جادویی ما را با شخصیت هایی آشنا می کند که همه ادعا می کنند هستند. منتظرند، اما زمانی که زمان عمل فرا می رسد و زمان عمل می رسد، شعارهایی که می گویند، انجام نمی دهند.

شجاعی در این رمان با دقت و ظرافت تمام اقشار و همه مردم را بهانه های خود را برای بیرون نیامدن موضوع مطرح می کند. تا جایی که حتی به راوی هم رحم نمی کند و در فضایی بسیار جدید خود را به این آزمون می سپارد. نویسنده در «کمی بعد» از تمام دردسرهایی که در انتظار قهرمانان داستانش است به بیننده نمی گوید، بلکه آنها را به تصویر می کشد و نشان می دهد.

نویسنده در پایان تمام تحقیقات موشکافانه خود در نقد منتظران، به دنبال شناخت مخاطب واقعی است و ببیند که منتظر فریادهای بلند «آقا بیا» نیست. به خاطر قلبی است که برای حضرتش می تپد و به خاطر صداقتی است که بین زندگی و آقایی که خودش به دیدار منتظرانش می آید…»

کتاب صوتی رمان «درتر کامی» نیز به تازگی توسط نویسنده سید مهدی شجاعی در مدت زمان 6 ساعت و یازده دقیقه تبدیل شده و از طریق سایت های طاقچه، کتابراه و بار در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

انتهای پیام/