روح الله حجازی مجوز اکران فیلم «روشن» را دریافت کرد.


دو فیلم «روشن» ساخته روح‌الله حجازی و «خانه شیشه‌ای» ساخته امیر پورکیان اکران شدند.

به گزارش خبرنگار سینمایی صبا“اجازه نمایش دو فیلم”روشن“و”خانه شیشه ایصادر شد.

به گزارش سایت سازمان سینمایی، امروز 27 مهرماه پروانه نمایش این فیلم صادر می شود. “خانه شیشه ای” به تهیه کننده سید امیر سیدزاده و کارگردانی امیر پورکیان و فیلم “روشن” تهیه کننده و کارگردان سید روح الله حجازی تا 19 اکتبر 1403 صادر و اعتبار داشت.

در خلاصه داستان فیلم «روشن» آمده است: روشن، مرد میانسالی که عاشق بازیگری است، نمی تواند اقامت بگیرد و در آستانه سقوط تصمیم می گیرد نقش خود را بازی کند.

در این فیلم که در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت، رضا عطاران، سارا بهرامی، سیامک انصاری، مهدی حسینی نیا، مسعود میرتهاری، محمد ولی زادگان، ابراهیم عزیزی، حمیدرضا حیدری، حدیده آزیداق، امیر کیوان معصوم، محمد نیکبخت زاده، نازنین بازی می کنند. ، سرگل لواسانی و علی رحیمی حضور دارند.

روح الله سهرابی مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع و اکران فیلم های سینمایی سازمان سینمایی، ۲۶ مهرماه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ملاحظاتی برای فیلم «روشن» وجود دارد و با تعامل روح الله این فیلم اصلاح شده است، گفت: حجازی.

امیر جعفری، پانته آ بهرام، بهاره کیان افشار، نیما شعبان نژاد، شهاب مظفری نیز از جمله بازیگران این فیلم هستند.خانه شیشه ای“، که به موضوع مافیای موسیقی اختصاص دارد.

پیشتر در گفت و گو با نشریه صبا پورکیان درباره این فیلم گفت: این فیلم هم پشت پرده زندگی شخصی خوانندگان مشهور و هم پشت پرده شرایط کاری آنهاست و قرار است در این فیلم نشان دهیم که آنها هستند. پشت صحنه چطور می توانند زندگی یک نفر را بازی کنند؟” (متن کامل مصاحبه اینجا خواندن)

انتهای پیام/