روش متعارف، در مقابل سلامتی، به سلامت

آنچه ما در نظر می گیریم، رویکرد مرسوم، به سلامت، در ایالات متحده، از بسیاری جهات، با روشی که اکثر کشورهای دیگر جهان به این مفهوم در نظر می گیرند و رویکرد می کنند، متفاوت است. به نظر می رسد بسیاری معتقدند، یک رویکرد مرسوم، به معنای استفاده از آن است داروی آلوپاتیک، که شامل تاکید اولیه بر طراحی شیمیایی، نسخه ها و درمان ها می شود، در حالی که در اکثر کشورهای دیگر، این رویکرد شامل هر دو می شود. آلوپاتیو همچنین درمان‌ها و درمان‌های جایگزین. اینکه کدام راه برای شما بهترین است، بستگی به طرز فکر، نگرش، سلامت کلی، شرایط، باورها و غیره شما دارد. ، و برخی از مزایا و معایب مختلف.

1. رویکرد مرسوم: عیب روش به اصطلاح مرسوم این است که اغلب به علائم بیشتر توجه می کند تا همه علل احتمالی و غیره. معمولاً با استفاده از یک داروی شیمیایی برای کاهش و درمان بیماری ها درمان می کند. ناراحتی. مهم است که تشخیص دهیم، بیماری ها و بیماری ها را باید به دو دسته مزمن در مقابل حاد، و تهدید کننده زندگی در مقابل بیماری های شایع تر تقسیم کرد. من قویاً معتقدم که بسیاری از شرایط حاد وجود دارد که به بهترین وجه با دارو درمان می شود، اما شرایطی نیز وجود دارد که عوارض جانبی و خطرات احتمالی ممکن است آن را کمتر منطقی کند. بدیهی است، زمانی که بیماری تهدید کننده زندگی است، مانند سرطان ها، مشکلات شدید اعضای بدن (مانند ذات الریه، مشکلات کبدی و غیره)، نیاز به درمان فوری و چشمگیر دارند، در حالی که در مواقع دیگر، ممکن است استفاده از یک رویکرد جایگزین

2. رویکرد جایگزین: بسیاری از روش هایی مانند ریکی، طب سوزنی ، آیووردیهومیوپاتی، داروهای گیاهی، ویتامین ها و مکمل ها و غیره به عنوان بخش ضروری مراقبت از سلامت کلی آنهاست. اینها اغلب مصونیت ما را تقویت می کنند و آنچه را که ما به آن مقاومت می گوییم افزایش می دهند. با این حال، برای انجام این کار باید با مشورت یک متخصص بهداشتی واجد شرایط، با ذهن باز، که قادر به استفاده از هر یک از این رویکردها باشد، مراقبت کرد. داروهای تجویز شده را بدون مشورت کامل با پزشک خود رها نکنید! خطرات و فواید آن را بشناسید.

3. تندرستی: ادغام هوشمندانه، بدون درز، درمان‌های معمولی و جایگزین، اغلب عاقلانه‌ترین رویکرد است. در بیشتر نقاط جهان، قبل از روش‌های مرسوم، از روش‌های غیرشیمیایی استفاده می‌شود تا مصرف بیش از حد و وابستگی و عوارض جانبی را به حداقل برسانند و سعی در تقویت ایمنی و سیستم ایمنی بدن ما داشته باشند. این جوهر یک برنامه سلامتی است، جایی که ما ادامه می دهیم و از هر روشی که ممکن است سلامت کلی ما را بهبود بخشد و بهبود بخشد، استفاده می کنیم.

مراقب باشید، شما باید تحقیقات خود را انجام دهید و برای استفاده از بهترین ترکیب با متخصصان بهداشتی واجد شرایط و آموزش دیده مشورت کنید. این به شما بستگی دارد!