رپر بریتانیایی D-BO با نام مستعار مارک اندرو داولینگ کتاب جدید خود را معرفی کرد

مارک اندرو داولینگ، آهنگساز، رپر و نویسنده با استعداد، هرگز ریشه های استوکپورت خود را فراموش نکرد. او در چند سال گذشته اتفاقات زیادی برای او افتاده است، اما عزم برای هرگز تسلیم نشدن چیزی است که مارک را به یک خواننده رپ تبدیل می کند که باید دنبال و حمایت کنید.

مارک فرزندی داشت که به سیستم مراقبت بریتانیا منتقل شد، چیزی که او در آهنگ های رپ خود در کانال یوتیوب خود پوشش می دهد. در واقع، مارک با نام مستعار D-BO UK داخل و خارج از زندان بوده است و از رپ در مورد تجربیاتی که از سر گذرانده خجالتی نبوده است. یک بار به جرمی که مرتکب نشده دستگیر شد! و بسیاری از اتفاقات ناعادلانه ای که برای او رخ می دهد، این هنرمند متولد استوکپورت را به فردی قابل حساب تبدیل می کند. او تماماً به دنبال اصلاحات، بیرون آمدن از خیابان ها و رهایی از زندگی جنایی است که بسیاری از زندانیان سابق خود را مجبور می کنند در آن باشند.

او مشکلات روانی دارد که بسیاری از بحث کردن با دیگران خجالتی هستند. مارک نیست! PTSD در نتیجه یک ضربه چاقو، اوتیسم بزرگسالان و بسیاری مسائل دیگر متوجه مارک شده است. بسیاری از مردانی که خود را در سیستم زندان بریتانیا می‌بینند در نتیجه شکست‌های سیستم خود را در آنجا پیدا کرده‌اند، مردانی که مشکلات سلامت روانی دارند به سادگی کمک مورد نیاز خود را دریافت نمی‌کنند.

این بار ویولونش را بیرون نیاورده است. در واقع، مارک که در حال حاضر در یک خوابگاه مستقر است، از آنجا مشغول فروش کتاب خود است! او مصمم است که زندگی را رها نکند و از یک موقعیت بد بهترین استفاده را ببرد. او همچنین به دنبال مؤسسات خیریه ای است که به جامعه محلی پس دهد و تلاش های زیادی برای کمک به مردانی که با آنها در خوابگاه زندگی می کند، انجام داده است. اگر کسی که این مطلب را می‌خواند بتواند با Marks Manager Clare، که می‌تواند در اینستاگرام @queenfreelance دنبال شود، در تماس باشد، اگر مایل به اهدای اقلام مفید به مردانی که در هاستل او اقامت دارند یا هر چیز دیگری را داشته باشد، خوشحال خواهد شد. خوابگاه برای آن موضوع

بسیاری از زندانیانی که به خوابگاه‌ها رها شده‌اند، ماه‌هاست که با خانواده‌های خود ارتباطی ندارند و بدون ملاقات با زندان درگیر کووید۱۹ شده‌اند. بسیاری از زندانیان خانواده‌های خود را به دلیل تصمیم‌های ضعیف زندگی از دست می‌دهند و امید به اصلاح به آرامی به یک دور باطل می‌رود. D-BO UK می خواهد جلوی این اتفاق را بگیرد. با داشتن کیسه ای از اقلام مجاز از زندان، مردانی که از زندان آزاد می شوند به خوابگاه هایی در مناطق دور از دوستان و خانواده خود با محدودیت ها و منع رفت و آمد می روند. در چنین مواقعی دستیابی به زندگی جدید به عنوان عضوی اصلاح شده در جامعه بریتانیا بسیار دشوارتر است. یک عمل کوچک مهربانانه می تواند تأثیر زیادی بگذارد. یک بطری آب ساده، یا کیسه چیپس برای این مردان، حرکتی مهربانانه است که در زمان های تاریک امید می دهد. مقررات منع رفت و آمد در هاستل ها اجازه دسترسی به آشپزخانه را بعد از ساعت 9 شب نمی دهد. توالت ها و دوش ها مشترک هستند و بسیاری از مردان تمایلی به خرید لوازم بهداشتی در مناطقی که به سختی می شناسند ندارند.

اگر می‌خواهید نشانه‌ای از حمایت از خود نشان دهید و به مارک و مردانی مانند D-BO UK کمک کنید تا دوباره به جامعه ایمان بیاورند، لطفاً به مدیر او پیام دهید تا ترتیبی دهد که نسخه‌ای از کتاب را با قیمت 1299 پوند به فروش برساند. شامل پست و بسته بندی انگلستان. پرداخت ها با پی پال کاملاً ایمن هستند. همچنین یک جایزه در فید اینستاگرام او برای شانس برنده شدن یک نسخه از کتاب وجود دارد. او همچنین به افرادی که از کار او حمایت می‌کنند و هرکسی که کتابی از او می‌خرد، می‌تواند هنگام دریافت آن کتاب خود را با آن تصویر کند – و در فید اینستاگرام او نشان داده شود – با برچسبی که به نمایه آنها پیوند می‌دهد، پول داده است!