ریحانه جعفری دبیر کمیته نامزدهای جایزه آسترید لیندگرن شد


اعضای هیئت مدیره انجمن نویسندگان کودک و نوجوان ریانا جعفری را به عنوان دبیر کمیته انتخاب نامزدهای جایزه جهانی آسترید لیندگرن انجمن انتخاب کردند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، اعضای بیست و پنجمین هیات مدیره انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در جلسات دوره جدید، ریحانه جعفری را به عنوان دبیر انجمن نویسندگان کودک و نوجوان انتخاب کردند. جایزه جهانی آسترید لیندگرن این انجمن. ایجاد کارگروه‌ها، کمیته‌ها و بخش‌های مختلف برای اجرای اقدامات مفید و مؤثر در راستای اهداف انجمن از دستورات هیئت مدیره جدید این مؤسسه ادبی کودک و نوجوان است.

در حکمی مبنی بر انتصاب ریحانه جعفری به عنوان دبیر کمیته انتخاب جایزه جهانی آسترید لیندگرن نامزد جایزه جهانی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان با امضای عباس جهانگیریان رئیس هیئت مدیره این انجمن آمده است. تصریح کرد: تجربه چندین ساله همکاری صمیمانه دیوان عالی کشور با انجمن نویسندگان کودک و نوجوان نشان دهنده همدلی و سلیقه این است فرهنگ شما. نظر به دانش، توانمندی و تجربیات ارزنده جنابعالی، به پیشنهاد دبیر انجمن و تایید هیات مدیره، به موجب این حکم به سمت دبیری جایزه جهانی آسترید لیندگرن این انجمن منصوب می شوید.

علاوه بر رئیس هیئت مدیره، مهدی خواجوانی، سولماز حاج وند، افسون امینی، محمدرضا مرزوقی، سیدعلی کشفی خوانساری، شهلا انتزیریان و زهرا مسکنی، سایر اعضای هیئت مدیره انجمن کودک و نوجوان در این نشست نویسندگان نیز حضور داشتند.

ریحانه جعفری نویسنده و مترجم ایرانی است که برنده جایزه جهانی آسترید لیندگرن و بیشتر ارتباطات بین‌المللی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در سال‌های اخیر و دوره‌های پیشین است.

انتهای پیام/