زیر 65 سال معلولین مدیکر

سوالات زیادی در مورد مدیکر مطرح می شود، چه رسد به زمانی که زیر 65 سال دارید و ناتوان هستید. مراحل کارهایی که باید انجام دهید یا چیزهایی که می دانید آنطور که می خواهید واضح نیستند. اگر همه چیز را در پنجره ای که دولت ارائه می دهد ثبت نکنید، ممکن است جریمه شوید. این جریمه بیش از آنچه انتظار داشتید برای شما هزینه خواهد داشت. فردی که واجد شرایط دریافت درآمد از کارافتادگی SS است، قبل از واجد شرایط بودن برای Medicare A و B، یک دوره انتظار دو ساله دارد. اگر به بیمه نیاز دارید، ممکن است مدت زیادی منتظر بمانید.

اگر به صورت سودآور شاغل بودید، از طریق شغلتان به شما پوشش داده می شود. اگر به دلیل ناتوانی واجد شرایط مجبور به مرخصی شدید، COBRA برای تمدید پوششی که از کارفرمای قبلی خود داشتید به شما ارائه می شود. گزینه COBRA به شما امکان می دهد تا حداکثر 18 ماه برای بیمه درمانی بپردازید و در برخی موارد بسته به موقعیت می توانید 24 یا 36 ماه دریافت کنید. این به شما مدتی برای انتقال به ناتوانی مدیکر می دهد.

اگر به دلیل جریان نقدی COBRA از حق بیمه کوتاهی کنید، ممکن است این شانس وجود داشته باشد که بتوانید واجد شرایط Medicaid شوید. Medicaid یک برنامه بهداشتی است که از طریق ایالت در دسترس است. آنها مجموعه شرایط خاص خود را برای واجد شرایط بودن دارند. برای اعمال به دستورالعمل های ایالتی خود مراجعه کنید. سپس مراقبت های بهداشتی شما یک هزینه اسمی برای شما خواهد بود که توسط دولت پرداخت می شود.

هنگامی که دوره انتظار دو ساله خود را برای ناتوانی برای واجد شرایط بودن برای پوشش Medicare سپری کردید، فرصتی برای انجام کارهای دیگر دارید تا از این قانون پیروی کنید. دولت ملزم به داشتن پوشش بخش D است. D برای مواد مخدر است. اورجینال مدیکر این را به جز داروهای بستری ارائه نمی دهد. آنها به شما فرصتی در حدود سه تا چهار ماه می دهند تا قسمت D را خریداری کنید. معمولاً ماه شروع قسمت B (تامین شده توسط Original Medicare) و سپس 90 روز پس از آن ماه است. اگر در طول این بازه زمانی برای قسمت D یا معادل آن ثبت نام نکنید، زمانی که در نهایت برای آن ثبت نام کنید جریمه خواهید شد. Medicare به این نیاز دارد تا به افراد بیشتری اجازه دهد تا هزینه را برای همه کنترل کنند.

اگر ایالت شما از بیمه‌گران می‌خواهد که بیمه تکمیلی مدیکر را برای معلولان زیر 65 سال ارائه دهند، در این صورت مجاز به درخواست بدون پذیرش در همان بازه زمانی هستید. متوجه خواهید شد که حق بیمه برای افراد زیر 65 سال بسیار بالاتر از 65 سال و بالاتر است. بخشی از آن این است که شما به دلیل ناتوانی زودهنگام در مدیکر هستید، این بدان معناست که احتمال اینکه ادعاهای بیشتری داشته باشید بیشتر است. در هر صورت، شما این فرصت را دارید که برای طرحی درخواست دهید که باید از نرخ‌های پایین‌تر بدون بررسی وضعیت سلامتی استفاده کنید. با این حال، در برخی از ایالت ها، مانند ایندیانا، شرکت های بیمه برای شرکت در بازار معلولیت زیر 65 سال الزامی ندارند.

اگر همچنان کار می کنید و می توانید بیمه را از طریق محل کار حفظ کنید، واجد شرایط بودن برای Medicare A و B چیزی را تغییر نمی دهد. اگر بخواهید می توانید آن پوشش را حفظ کنید. در آن زمان، یا زمانی که برای دریافت بخش D یا پوشش‌های واجد شرایط در آینده درخواست می‌کنید، اگر تا به حال آن پوشش مراقبت‌های بهداشتی را از دست داده باشید، باید مدرکی مبنی بر پوشش واجد شرایط ارائه دهید. در صورت لزوم هرگونه مدارک پشتیبان را حفظ کنید.

برخی از برنامه ها هر دو مکمل مدیکر و قسمت D را در برنامه ای به نام قسمت C یا مزیت مدیکر ترکیب می کنند. این موارد دارای مزایا و معایبی هستند. قبل از اینکه وارد برنامه شوید، باید تکالیف خود را انجام دهید. بسیاری از آن‌ها می‌توانند محدودکننده باشند و احتمالاً برای سال از جیب بیشتری برخوردار باشند. با این حال، می تواند مناسب باشد و در هزینه شما صرفه جویی کند.

انتقال به Medicare A و B و همه موارد دیگری که به آن متصل شده‌اند می‌تواند گیج‌کننده باشد، اما در پایان می‌تواند روشن شود. برداشتن گام‌های صحیح و دریافت کمک مناسب می‌تواند همه چیز را در دنیا تغییر دهد و در هزینه و زمان شما صرفه‌جویی کند.

رژیم لاغری سریع