سارکوئیدوز – بهترین درمان های طبیعی برای سارکوئیدوز و سایر ILD ها

درمان های طبیعی و درمان سارکوئیدوز:

پس از چندین سال درمان پزشکی برای سارکوئیدوز لنفاوی من و همسرم 3 درمان طبیعی برای سارکوئیدوز پیدا کردیم که او را به مدت دو سال در حالت بهبودی نگه داشته است. عوامل اصلی که باید در مورد سارکوئیدوز و بسیاری از بیماری های خودایمنی دیگر در نظر گرفته شوند، عدم تعادل و التهاب سیستم ایمنی هستند. در 26 مطالعه پزشکی منتشر شده مختلف مشخص شد که استرس اکسیداتیو علت اصلی سارکوئیدوز و سایر ILDها است. بنابراین بیایید به چند راه برای معکوس کردن استرس اکسیداتیو، کاهش التهاب و متعادل کردن سیستم ایمنی با تغذیه احیا کننده به جای داروهای دارویی نگاهی بیندازیم و بدن خود را در مسیر بهبود قرار دهیم!

3 درمان طبیعی برای درمان سارکوئیدوز:

1. آنتی اکسیدان های طیف وسیع: رنگین کمانی از میوه ها و سبزیجات بخورید. میوه ها و سبزیجات خام سرشار از آنتی اکسیدان هستند که با اکسیداسیون مبارزه می کنند. آنها داروهای طبیعی بسیار خوبی برای سارکوئیدوز هستند که آنزیم های زنده ای را ارائه می دهند که سیستم گوارش شما را متعادل می کند (که 70 تا 80 درصد سیستم ایمنی شما در آن قرار دارد)، التهاب را کاهش می دهد و سیستم ایمنی را تقویت می کند.

برخی از قوی‌ترین درمان‌های طبیعی برای سارکوئیدوز عبارتند از: کورستین (موجود در سیب و پیاز)، رسوراترول (موجود در پوست انگور قرمز، بادام‌زمینی و گره ژاپنی) و زردچوبه (ادویه‌ای که برای پخت و پز استفاده می‌شود). جک شروع به مصرف یک مکمل با همه اینها و حدود 40 ماده طبیعی قوی تر برای معکوس کردن علائم سارکوئیدوز کرد.

سارکوئیدوز فرمولاسیون گرانولوم ها، تومورهای غیر سرطانی سلول های جهش یافته است که می توانند در هر سیستمی در بدن ایجاد شوند. این سلول های جهش یافته تغییر شکل می دهند و شروع به سرقت الکترون از سلول های سالم می کنند. این واکنش زنجیره ای شکسته نمی شود تا زمانی که یک آنتی اکسیدان از راه برسد و به سلول ما یک الکترون بدهد تا فرآیند را متوقف کند و ترمیم را شروع کند.

2. التهاب را از بین ببرید: بهترین ضدالتهاب مادر طبیعت یک ماده مغذی طبیعی است که در جلبک دریایی قهوه ای به نام Fucoidan یافت می شود. این ماده مغذی یک پلی ساکارید کاملا شگفت انگیز است. در آزمایشات بالینی، سیستم ایمنی بدن را تنها در 12 روز تا 400 درصد تقویت کرد. این یک ماده مغذی برای بهبودی شوهرم حیاتی بود. در عرض 3 هفته درد، سرگیجه و التهاب او به طور قابل توجهی کمتر شد. من چندین مشتری دارم که از این درمان طبیعی برای سارکوئیدوز استفاده می کنند، تا کنون آنها درد کمتری (یک زوج حتی بدون درد)، التهاب کمتر، سهولت در تنفس، بدون گرفتگی، انرژی بیشتر، سرفه کمتر، برونشیت مزمن بیشتر گزارش کرده اند.

3. سیستم ایمنی خود را تقویت کنید: همانطور که در بالا گفتم فوکویدان بهترین تقویت کننده سیستم ایمنی است. وقتی صحبت از مبارزه با سارکوئیدوز می شود، باید به خاطر داشته باشید که این یک بیماری خود ایمنی است. درمان علائم هرگز بیماری را درمان نمی کند. بنابراین متعادل کردن، تقویت و ساختن سیستم ایمنی، بسیاری از علائم سارکوئیدوز را معکوس می کند. درمان های طبیعی زیادی برای درمان وجود دارد درمان سارکوئیدوز اما یکی دیگر از مواردی که به طور طبیعی به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند، بادیان ستاره ای است. تامیفلو از انیسون ستاره ای مشتق شده است (آنقدر قدرتمند بود که شرکت های داروسازی آن را به دارویی تبدیل کردند که می توانستند تجویز کنند و ثروت زیادی به دست آورند).

هنگامی که سیستم ایمنی شروع به حمله به خود می کند، یک مشکل اساسی وجود دارد و اغلب اوقات یک بیماری خودایمنی منجر به چندین بیماری دیگر می شود. بسیاری از افراد مبتلا به سارکوئید دیابت، آرتریت، لوپوس، CFS و غیره نیز دارند. ما باید به جای نام بردن و نوشتن یک نسخه مادام العمر، علت اصلی را درمان کنیم.

با بیماری‌های خودایمنی، سیستم ایمنی خودمان به ما تبدیل شده است – بنابراین، ما باید یک سیستم ایمنی سالم را تنظیم، ترمیم و بازسازی کنیم که به جای ایجاد آسیب، آسیب را ترمیم کند. میلیون‌ها سلول تغییر شکل یافته باعث ایجاد تومورها یا خوشه‌هایی از سلول‌های جهش‌یافته و ملتهب و در نتیجه سارکوئیدوز می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نظرات مشتریان در مورد موثرترین مکمل ها و درمان های طبیعی برای سارکوئیدوز با من تماس بگیرید یا به درمان سارکوئیدوز مراجعه کنید. شوهر من 24 ماه است که در حال بهبودی است. داستان او و همچنین بسیاری دیگر را بشنوید و در مورد درمان طبیعی سارکوئیدوز بیشتر بدانید.