سالن های تئاتر تا 15 مهر تعطیل بود


از امروز تا 14 مهرماه تمامی نمایش هایی که در سالن های تئاترشهر روی صحنه می رود به منظور حفظ ایمنی و سلامت هنرمندان تعطیل شد.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری مجموعه تئاتر شهر، تمامی اجراها در سالن های مختلف است مجموعه تئاتر شهر آنها از امروز پنجشنبه 31 شهریور 1401 تا پایان روز سه شنبه 14 مهر 1401 روی صحنه هستند.

در متن اطلاعیه روابط عمومی Coll تئاتر شهر می گوید: «نشان دهید “پدر” کارگردان اروند دشت آرای بر سالن اصلی، “توله سگ” کارگردان مهدی شاه پیری و “سگ ها و استخوان های مادرم” کارگردان میهن خالگی در سالن پذیرایی چهار طرف، “سفید” کارگردان سادیک بورکای در سالن پذیرایی کشکای و همچنین نشان دهد “بین دو در” کارگردان بنده زیبای حقیقت بر کارگاه را نشان دهید در روزهای پنجشنبه 10 شهریور و جمعه 10 مهرماه به دلیل تاکید مدیر عامل هنرهای نمایشی و سرپرست گروه تئاتر شهر مبنی بر تامین امنیت و سلامت مخاطبان فرهیخته و هنرمندان گرانقدر تئاتر، آنها روی صحنه نمی روند.

تعطیلی سالن های نمایش از 3 تا 5 مهر 1401 به دلیل فرا رسیدن سالروز رحلت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله)، سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت امام رضا (ع) ع.) ) و احترام به این ایام. وجود داشت

مدیریت تماشاخانه «شهر» صمیمانه از گروه های نمایشی محترم و مخاطبان محترم که در روزهای گذشته حمایت و همدردی فراوان با پرسنل پرتلاش این مجموعه داشتند صمیمانه تشکر می کند و برای پروردگار مهربان ایام سلامتی و بهروزی آرزومند است. . موفقیت برای عاشقان تئاتر

انتهای پیام/