سال پرتلاطمی در انتظار تلویزیون است/ 15 سریال آماده اکران داریم و 23 پروژه تایید شده


معاون سیما در حاشیه بازدید از پشت صحنه سریال «مهرمانه» از آماده شدن این سریال برای پخش و تولید خبر داد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، محسن برمهانی معاون سیما از دکورهای محرمانه این کارگردان بازدید کرد. محمود معظمینوشتن مهدی حمزه و تولید سید رامین موسوی وی بیان کرد: همدلی خوبی بین عوامل سریال وجود دارد که نشان از مدیریت شایسته مجموعه شهید آوینی، تهیه کننده و کارگردان دارد و همین حس خوب به بازیگران و دست اندرکاران سریال منتقل شده است. می تواند یک کار جمعی خوب و با کیفیت را تضمین کند

معاون سیما دلیل اصلی حضور در پشت صحنه سریال های نمایشی را رحمت خداوند به سازندگان سریال دانست و گفت: تولید درام رسالتی مهم و خطیر است و ما وظیفه داریم از زحمات این عزیزان قدردانی کنیم. ، روند تولید و شاید مشکلات ناشی از آن. رتبه بندی، بررسی و پیگیری.

برمخانی درباره مجموعه تولیدات جدید تئاتر گفت: سریال سازی فرآیندی طولانی است و زمان می برد. ساخت برخی از این سریال ها هم اکنون آغاز شده و در مراحل پایانی قرار دارد و به زودی روی آنتن خواهد رفت.

وی ادامه داد: سریال های جدید در روزهای آینده روی آنتن می رود و سال آینده از نظر سریال برای تلویزیون و رادیو موفق خواهد بود. در حال حاضر 15 قسمت آماده نمایش داریم که به تدریج از شبکه های تلویزیونی پخش می شود. برخی از این مجموعه ها شامل تصحیح رنگ و ویرایش پس از تولید است. برخی سریال ها نیز بهانه ای هستند که در زمان مناسب برای بینندگان محترم پخش می شوند.

برمنی در پایان درباره سریال جدید تلویزیون گفت: در حال حاضر 23 پلان سریال تایید شده داریم که 6 قسمت آن ارزیابی و امضا شده است.

موسوی تهیه کننده سریال «مهرمانه» نیز در بازدید معاون سیما گفت: ساخت این سریال حدود سه ماه است که آغاز شده و حدود 45 درصد از تصویربرداری آن به پایان رسیده است و انتظار داریم که تصویربرداری این سریال تا سه ماه آینده به پایان می رسد. تکمیل شد.

وی خاطرنشان کرد: سریال «مهرمانه» بازیگران زیادی دارد و طرح آن اجتماعی و خانوادگی و با محوریت مسائل پزشکی است و از نظرات مشاوران در این خصوص استفاده کردیم.

تهیه کننده «مهرمانه» گفت: بخشی از لوکیشن ها در خارج از کشور تصویربرداری می شود و احتمالا تا 15 روز آینده مراحل آماده سازی به پایان می رسد.

محمود معظمی کارگردان این سریال با اشاره به حضور بازیگران مستعد و محبوب کشورمان در این سریال گفت: این سریال توسط گروهی مستعد ضبط شده است که نوید کار خوب و فاخر را می دهد و امیدواریم به نتیجه خوبی برسیم. .

قاب سریال «مهرمانه» با حضور معاون سیما ضبط شد. فاطمه گودرزی، زهیر یاری، بهناز نادری، آرش آصفی، علیرام نورایی، امیرمحمد زند، ایرج نوذری، علیرضا جلالی تبار، علی جلالی از جمله بازیگرانی بودند که در بازدید معاون سیما حضور داشتند و به بیان دیدگاه ها و تجربیات خود پرداختند. از کار با این آنها با کار پرداخت کردند.

در بازدید مهدی ناکویان معاون سیما مدیرکل موسسه فرهنگی و هنری شهید آوینی اندیشه، سلیم غفوری قائم مقام، حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی سیما و جواد آقازاده مدیر طرح ها و برنامه های سیما مرکز فیلم حضور داشتند.

سریال «مهرمانه» محصول جدید موسسه فرهنگ و هنر اندیشه شهید آوینی است که با همکاری صداوسیما برای پخش از تلویزیون آماده می شود..

«مهرمانه» به کارگردانی محمود معظمی، نویسندگی مهدی حمزه و تهیه کنندگی سیدرامین موسوی روایتی از پیشرفت علمی دانشمندان کشورمان در عرصه پزشکی و ساخت واکسن ضد ویروس کرونا است.

انتهای پیام/