سفر با حیوانات خانگی: اطلاعاتی برای افرادی که می خواهند با سگ های خود به تعطیلات بروند

آیا تا به حال به تعطیلات رفته اید و ناامید شده اید که چرا حیوان خانگی خود را در خانه تنها گذاشته اید؟ فهمیدن اینکه افراد دیگری در همان تعطیلات به همراه سگ هایشان هستند. بسیاری از مردم اکنون دوست دارند با سگ های خود به تعطیلات بروند، و شما هم می توانید! فقط قبل از اینکه تصمیم بگیرید دوست پشمالو خود را در تعطیلات با خود ببرید، این موارد را یادداشت کنید.

آیا حیوان خانگی شما حاضر است با شما سفر کند؟ – بسیاری از سگ ها دوست دارند با صاحب خود سفر کنند، اما این برای هر سگی درست نیست. برای سفری شاد و ایمن سگ شما باید سالم باشد، بتواند با محیط جدید کنار بیاید، باید در خانه تربیت شود و از سفر لذت ببرد. سگی که استرس دارد نه از سفر لذت می برد و نه به شما اجازه می دهد از آن لذت ببرید و باعث دردسر شود. یک سگ شاد و خوش رفتار، برعکس، شما را از سفر لذت می برد.

برنامه های شما در تعطیلات چیست؟ – همه صاحبان حیوانات خانگی سگ های خود را دوست دارند، و خیلی سخت است که سگ خود را هنگام رفتن به تعطیلات پشت سر بگذارید، حتی اگر به نفع آنها باشد. با این حال، اگر فعالیت‌هایی را برنامه‌ریزی کرده‌اید که سگتان را درگیر نمی‌کند یا قصد دارید از مکان‌هایی بازدید کنید که از حیوانات خانگی استقبال نمی‌کنند – بهترین کار این است که با یکی از اعضای خانواده یا دوستان قابل اعتماد تماس بگیرید و از آنها بخواهید که سگ شما را برای شما نگه دارند. غیبت کنید، یا می توانید یک مراقب از حیوانات خانگی استخدام کنید یا با یک لانه شبانه روزی تماس بگیرید. اما اگر قصد دارید در دریاچه استراحت کنید یا در مسیر پیاده روی طولانی انجام دهید، می توانید سگ خود را با خود ببرید.

چگونه قصد سفر دارید؟ – بسیاری از افرادی که با حیوانات خانگی خود سفر می کنند با ماشین شخصی خود و به دلایل خوب سفر می کنند تا بتوانند سگ های خود را چک کنند. اما اگر با هواپیمای کامل سفر می کنید، باید سگ خود را برای مدتی تنها بگذارید زیرا او در محموله پرواز می کند که نمی توانید او را چک کنید.

سیاست های حیوانات خانگی در خط کروز چیست؟ – سیاست های حیوانات خانگی در هر خط سفر دریایی متفاوت است، بنابراین وقتی رزرو خود را انجام می دهید، سیاست های حیوان خانگی آن کشتی را بررسی کنید. باید بررسی کنید که آیا آنها به سگ اجازه اقامت در کابین می دهند یا اگر بیش از دو سگ همراه شما باشد، هزینه اضافی وجود دارد.

همه این موارد ضروری هستند و باید در سفر با سگ خود به آنها توجه کنید. تمیز کردن آشفتگی سگ خود را فراموش نکنید، زیرا بسیاری از سفرهای دریایی از شما برای این کار قدردانی می کنند و دوباره از شما استقبال می کنند. از سفر خود با دوست پشمالوی خود لذت ببرید!