سلامتی ثروت است و قانون در حال اجباری شدن است

اقتصاد سلامت دبی پر از فرصت‌ها برای افراد محلی و مهاجران اعلام شده است. رشد جمعیت و تغییر فناوری، صنعت مراقبت های بهداشتی را به اهرم های گسترده ای رسانده است. حدود 20000 متخصص مراقبت های بهداشتی مشغول به کار هستند که از این تعداد حدود 7000 پزشک خدمات خود را به بیمارستان های خصوصی و دولتی ارائه می دهند.

دبی همواره بر روی امکانات پیشرفته در صنعت پزشکی متمرکز بوده است. دبی در حال حاضر شهر شناخته شده بین المللی برای مراقبت های بهداشتی با کیفیت و برتری یکپارچه برای خدمات بالینی است. اما با این همه پیشرفت و تغییرات در دبی، آیا واقعاً دست خود را به سوی عموم دراز می کنند؟

مواردی از عمل های نادرست، تشخیص نادرست و برخوردهای نادرست پزشکان با بیماران خود وجود داشته است. من می دانم که انسان اشتباه می کند، اما اگر به قیمت جان کسی تمام شود، بسیار جدی است… دستگاه های زنده سایت فناوری و رسانه T3 که فقط برای بیمارستان های درجه A مقرون به صرفه هستند، پزشکان گران قیمتی نیز خواهند داشت. بنابراین برای نجات زندگی، اکنون زمان آن فرا رسیده است که از کار بیفتید زیرا قرار نیست هزینه آن را بپردازید.

پس دبی چه چیزی به انسان عادی می دهد؟

بنابراین در آن صورت تنها جایگزین برای بهره مندی از بهترین امکانات پزشکی، دریافت بیمه درمانی مورد نیاز برای پوشش هزینه چنین تسهیلاتی با هزینه اسمی 25 – 5 0 درهم است. اما من به نفع شرکت بیمه صحبت نمی کنم. یک پوشش بیمه پزشکی انفرادی با بهترین مزایای ممکن حدود 4500 درهم هزینه دارد. پذیرش پزشکی جدی در بیمارستان برای شما بسیار بیشتر از هزینه ای است که برای کل سال پرداخت می کنید. اما برای برخی این مبلغ نیز برای جیب آنها مقرون به صرفه نیست زیرا حقوق ماهیانه یک نفر در امارات است.

پس آیا این فقط بازی ثروت است؟ و پاسخ منفی است! & اجازه بدهید به شما بگویم چرا؟

اداره مهاجرت و کار، بیمه گروهی پزشکی (GMI) را برای شرکت های مناطق آزاد اجباری کرده است. این خبر است! پس خوشحال باشید… اکثر شرکت ها در امارات متحده عربی شرکت های خارج از کشور هستند. بنابراین برای مدیریت نیروی کار به شیوه ای سالم، کوئیک هیل راه حل است. کارمندان قوی‌تر و سالم‌تر منجر به شرکت قوی‌تر و سالم‌تر می‌شوند. ارزش افزوده به نیروی کار شما تشویقی برای سوق دادن شرکت شما به سمت موفقیت است.

میدونم انگار گیج شدی؟ بگذارید برای شما مثالی بزنم.

فروشنده عالی شما در آستانه بستن قرارداد میلیون دلاری با جلسه تایید شده ای است که روز بعد برگزار می شود. و اگر او برای چند روز بیمار شود، پس چه هزینه ای برای شما خواهد داشت؟ می دانم که واقعاً ناامید کننده است، حتی برای فردی مثل من. بنابراین سرمایه گذاری در بیمه درمانی گروهی فقط به دلیل اجباری بودن آن توسط دولت منطقی نیست. GMI کار می کند و فرآیند دو طرفه را پیش می برد.

1. به نفع کارکنان است که در یک سازمان کار کنند

2. تأثیر بهتری بر کارمندان می گذارد که آنها فکر می کنند شرکت به خوبی از شما مراقبت می کند حتی در شرایط بیماری و مشکلات شما.

پس قرار است چه اتفاقی بیفتد؟ کارمند با وجود مشکلاتی که دارد واقعاً برای شما سخت‌تر کار می‌کند. بیمه کردن کارمندانتان هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت، بلکه میلیون‌ها دلار از کارمندانتان به دست خواهید آورد. بنابراین من معتقدم که بیمه درمانی گروهی دارای مزایای کلی برای کارفرمایان و کارکنان آن است.