سلامت سینه برای هر زنی بسیار مهم است

آیا می دانستید که تنها 10 درصد از مشکلات مربوط به سلامت پستان به ژن های خانواده نسبت داده می شود که این درصد بیشتر به دلیل مسائل محیطی، رژیم غذایی یا سبک زندگی است. آنتی اکسیدان ها به طور مستقیم در پیشگیری از آسیب سلولی – مسیر رایج سرطان، پیری و انواع بیماری ها – نقش دارند. آنتی اکسیدان ها عناصر کلیدی در پیشگیری از سرطان هستند، زیرا رادیکال های آزاد بسیار واکنش پذیر را تثبیت می کنند که در غیر این صورت می توانند به DNA ما آسیب برسانند و روند توسعه سرطان را آغاز کنند.

سلامت سینه برای زنان بالغ بسیار مهم است و عزت نفس خوب در مورد سینه ها و تمام ویژگی های فیزیکی برای دختران جوان بسیار مهم است. نکته کلیدی این است که تغییرات در ظاهر و احساس سینه شما را بشناسید. سلامت سینه بخش مهمی از زندگی زنان است زیرا سن آنها افزایش می یابد و خطر ابتلا به سرطان سینه افزایش می یابد. با توجه به آمار فعلی سلامت زنان در ایالات متحده، نیاز به آموزش و ارائه مکمل های غذایی موثر برای حفظ سلامت پستان یک ضرورت است.

جلوگیری

بهترین سیاست پیشگیری با خودآزمایی و استفاده از ترموگرافی برای غربالگری نواحی مشکل دار است که ممکن است به صورت شرایط فیبروکیستیک یا التهاب عمومی ظاهر شوند. زندگی شما آنقدر مهم است که ندانید جدیدترین و بهترین مسائل مربوط به سلامت زنان و آزمایش‌شده‌ها. ما می دانیم که رژیم غذایی، سبک زندگی و کاهش استرس نقش مهمی در پیشگیری از بیماری ایفا می کنند، و این مکان هایی در زندگی روزمره ما هستند که می توانیم در آن حرفی برای گفتن داشته باشیم.

علاوه بر این، اعتقاد بر این است که زنان نیز نباید به ماموگرافی اعتماد کنند. زنان فقط هر سه سال یکبار غربالگری می‌شوند و معمولاً با ماموگرافی فقط زمانی که تومور سینه به مدت 8 سال رشد کرده باشد، می‌توان آن را تشخیص داد. زمانی که تومور به 10 سال برسد، ممکن است خیلی دیر باشد. نکته دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که ماموگرافی فقط می تواند قسمتی از سینه را که می تواند در “گیره” قرار داده شود، غربالگری کند. به عنوان مثال نمی تواند زیر بغل یا بین سینه ها را غربال کند.

نتیجه

هر بار که قفسه سینه شخصی توجه شما را جلب می کند، به یاد داشته باشید که سلامت سینه چقدر برای شادی شما مهم است. در دیدگاه پزشکی چینی، تمام عناصر بدن به هم مرتبط هستند، که منجر به این نتیجه می شود که سلامت سینه با قاعدگی، ورزش، رژیم غذایی و سلامت روان مرتبط است. تنها راه مهم برای شما برای پیگیری فعالانه سلامت آنها غربالگری منظم سرطان سینه است. کاهش وزن اضافه با غذاهای سالم بخش عمده ای از پیشگیری و درمان است.

از آنجایی که پستان به حوزه انرژی قلب تعلق دارد، سلامت آن به رژیم غذایی، گردش خون، احساسات و سیستم اعتقادی ما بستگی دارد. هشیار بودن در مورد سلامت سینه به ویژه برای زنان در معرض خطر بسیار مهم است، بنابراین دانستن عوامل خطر شما برای سرطان سینه منفی سه گانه مهم است. سلامت سینه شما نه تنها برای خودتان ضروری است، بلکه برای کودک شما نیز بسیار مهم است، زیرا اگر به مادرش شیر می دهید، سلامت سینه شما در مورد سلامت سینه شما نگران است.