سلامت طبیعی – کمک به افراد مبتلا به آسیب های نخاعی

توضیح و درک اینکه The Continuum چیست آسان نیست، اما وقتی می شنوید که به افرادی که آسیب نخاعی دارند کمک می کند تا از صندلی چرخدار خود پیاده شوند و راه بروند – توجه شما را به اندازه کافی جلب می کند تا بررسی کنید.

Continuum شکلی از جنبش است که توسط امیلی کنراد که متخصص جنبش در مطالعات تحقیقاتی به رهبری دکتر والری هانت در UCLA در اواخر دهه 1970 بود، ایجاد شد.

امیلی اهل نیویورک است و سابقه باله دارد. پس از رقص آفریقایی هائیتی در هائیتی، امیلی شروع به اکتشافات در مورد حرکات اولیه و نحوه ارتباط سیستم های مایع در بدن ما با “هوش زیستی” آن با محیط خود کرد. مطالعه ادامه دار او بینش هایی را در مورد درمان بیماری، فلج و روند پیری ارائه می دهد.

من که خودم قبلاً یک رقصنده بودم، دوست داشتم با او یک کارگاه شرکت کنم. حرکات مارپیچی، قوس، منحنی و موج دار هستند. برخی از صدای اولیه نیز استفاده می شود. برای من این به سادگی و عمیقاً مانند “باز شدن” طبیعی در بدن بود. به نظر من، هیچ چیز بزرگ‌تر از تحریک مکانیسم‌های درمانی طبیعی در بدن ما نیست – و این قطعاً این کار را انجام می‌دهد.

من برای اولین بار در مورد این برنامه از طریق آموزش خود در دانشکده علوم شفابخش باربارا برنان یاد گرفتم. وقتی دیدم راهی برای ترکیب این کار انرژی شفابخش با حرکت فیزیکی بدن وجود دارد، هیجان‌زده شدم.

فکر می‌کنم اگر زمان اضافی در زندگی و برنامه‌ام داشته باشم، دوست دارم بیشتر درگیر این شکل خلاقانه شفا باشم.