سلامت فرزندتان: 5 اپلیکیشن برتر سلامت برای کودکان

القای ذهنیت سالم در فرزندانتان از همان ابتدا بسیار مهم است. می تواند آنها را برای یک زندگی کامل از انتخاب های سالم تنظیم کند. فرزندان شما ممکن است زودتر از آنچه قبلاً فکر می کردیم، ذهنیت سالم خود را توسعه دهند! تحقیقات اخیر در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که “سرنوشت وزن” کودک تا سن 5 سالگی تعیین می شود. نیمی از کودکان در مطالعه ای که شروع شد، زمانی که وارد مهد کودک شدند چاق بودند تا کلاس هشتم هنوز چاق بودند!

اکثر والدین می دانند که تربیت کودک سالم مهم است، اما آموزش دادن به آنها (یا تشویق کردن آنها به بازی در بیرون از خانه) زمانی که آنها همیشه با تلفن یا سیستم های بازی خود بازی می کنند، دشوار است (احتمالاً این امر در مورد نوجوانان جوان صدق می کند. ). یکی از راه‌های پیاده‌سازی یک طرز فکر سالم، استفاده از آن فناوری به نفع خود است! لیست ما از 5 مورد از بهترین برنامه های بهداشتی / تناسب اندام رایگان برای کودکان را بررسی کنید. همه برای iOS در دسترس هستند!

1. Max’s Plate – این برنامه به بچه ها کمک می کند تا گروه های غذایی اولیه خود را یاد بگیرند. بازی زمان‌بندی‌شده باعث می‌شود بچه‌ها غذای خاص را در یکی از پنج گروه غذایی قرار دهند تا بیشترین امتیاز را کسب کنند، بنابراین به آنها کمک می‌کند بفهمند یک وعده غذایی متعادل چیست! این برنامه برای کودکان کوچکتر است و یک راه عالی برای آموزش تغذیه به شیوه ای سرگرم کننده است!

2. Eat-And-Move-O-Matic -این برنامه برای همه (نه فقط بچه ها) عالی است. این مقدار کالری موجود در غذاهایی که می خورید و طول متناظر تمرینات خاصی را که باید انجام دهید تا این کالری ها را از بین ببرید را به شما نشان می دهد! به عنوان مثال، اگر یک سیب زمینی سرخ کرده متوسط ​​(4 اونس، 370 کالری) بخورید، تقریباً 2 ساعت طول می کشد تا روی ترامپولین بپرید تا این کار برطرف شود. این راهی برای درک این موضوع است که عادات غذایی سالم با کار کمتری که برای از بین بردن این کالری ها لازم است مرتبط است!

3. Awesome Eats – Awesome Eats یک بازی سرگرم کننده و جذاب است که در آن غذاهای سالم را مرتب می کنید تا امتیاز کسب کنید (بیش از 60 سطح)! این می تواند به القای ذهنیت سالم در کودکان کمک کند زیرا همچنین نکات تغذیه ای سالم و جالبی را نشان می دهد! این برنامه عالی است زیرا بچه ها را با غذاهای جدید آشنا می کند و آنها را تشویق می کند چیزهای جدید را امتحان کنند!

4. NFL Play 60 – در مورد اینکه واقعاً بچه خود را از روی مبل بلند کنید صحبت کنید. برای انجام این بازی در واقع باید بدوید، بپرید و بچرخید! این برنامه دونده بی پایان به شما امکان جمع آوری سکه ها را در طول بازی می دهد که به شما کمک می کند شخصیت های جدید و تجهیزات تیم NFL را باز کنید! این فقط در iPhone 4S، iPod 5، iPad 2 و همه مدل‌های جدیدتر موجود است.

5. MotionMaze – مانند برنامه NFL Play 60، این برنامه نیز بچه شما را از روی مبل بلند می کند! این یک بازی پازل است که در آن باید به کاپیتان کمک کنید تا گنج پنهان را پیدا کند! شما از نظر فیزیکی باید در جای خود راه بروید/ بدوید تا در پیچ و خم حرکت کنید! به معنای واقعی کلمه باعث می شود از روی مبل بلند شوید!

همه این برنامه ها عالی هستند زیرا یا به کودک شما در مورد تغذیه آموزش می دهند یا در واقع او را به حرکت در می آورند. در هر صورت این یک موقعیت برنده است! دفعه بعد که در آموزش تغذیه صحیح به فرزندتان مشکل داشتید یا سعی می کنید او را بیرون بیاورید، این برنامه ها را امتحان کنید تا به آنها انگیزه دهید. یا همیشه می توانید فقط تلفن آنها را بردارید!