سلامت مینا گزینه جایگزین برای

سلامت مینا

ماه قبلی من می روم اولیه معاینه دندانپزشکی شخصی را در داخل 18 ماه مشارکت در دادم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواستم تخصص شخصی را سند کنم – در داخل 18 ماه قبلی چیزهای زیادی آن را به راه راحت مسکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنامه غذایی من می روم اصلاح شده است. متعاقباً در داخل همین جا گزارشی به دلیل سلامت مینا موجود من می روم است – سلامت مینا {کسی که} مسکن او می رود {به طور قابل توجهی} برای بهبودی اصلاح شده است.

وقتی فینال معاینه دندانپزشکی ام را رفتم، زمانی 20 نخ سیگار می کشیدم، شراب سفید مبتلا به شکر، 6-8 لیتر اسپرسو در داخل روز می خوردم، دائماً غذاهای شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی می خوردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه های ژله زیادی می خوردم. . با این وجود، شبیه کل شما اشخاص حقیقی فوق العاده، من می روم مینا هایم را 2 موارد در داخل روز مسواک زدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرار است به آنها بروند را همراه خود دهانشویه شستشو دادم – همین رضایت بخش است، {درست است}؟

سلامت مینا های من می روم 18 ماه پیش راه به بود؟

وقتی 18 ماه پیش برای معاینه نزد دندانپزشک رفتم، این ویزیت باعث شد کدام ممکن است خوب حفره {پر شده} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است بخواهید دوباره پر کردن داشته باشم، در نتیجه اینکه مینا هایم اسپرسو ای شده بوده اند (به دلیل نیکوتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپرسو قابل توجه) به ترازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پولیش آرزو می کردم. . تارتار در داخل احاطه کل شما مینا هایم ترکیبی شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دندانپزشک در داخل تذکر داشت مینا یکی دیگر را درپوش بگذارد. فوق العاده نخواهد بود درسته؟ دارید {نمی توانید} راحت مسکن شخصی را به دلیل دندانپزشک {پنهان} کنید – او می رود می دانست کدام ممکن است من می روم سیگار می کشم، او می رود می دانست کدام ممکن است من می روم بیش به دلیل آنچه نیاز به می نوشیدم، او می رود به دلیل رفتار من می روم به اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید عادت من می روم به قند خبر داشت!! من می روم شوکه شدم. خمیر دندانی کدام ممکن است من می روم استفاده بیشتر از کردم یکسان خمیردندانی بود تخصصی ایجاد می کند تمام فروشگاه مواد غذایی های دنیا کشف می کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می روم در همه زمان ها پرهزینه ترین خمیردندان را نمی خریدم.

فوری پس به دلیل این جلب رضایت، دکترم به من می روم ذکر شد کدام ممکن است در جهت خوب {حمله} قلبی {کشنده} می روم تا راحت مسکن ام تقویت یابد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است همراه خود معلم بهداشتم جلب رضایت کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید تمیز کردن با سمت مسکن طبیعی تحریک کردن کردم.

چه یک چیز اصلاح شده است؟

افرادی که {داستان} من می روم را نمی دانند ممکن است به طور اضافی شگفتی کنند کدام ممکن است چه تغییراتی مشارکت در دادم به همان اندازه بر سلامت مینا هایم {تأثیر} بگذارد.

• من می روم سیگار را توقف کردم – یک چیز کدام ممکن است عصبی آن خواهد شد بودم در نتیجه وقتی مادر نیمه بهتر اولم سیگار را توقف کرد، مینا هایش در داخل جاری خراب شدن بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید او می رود را در داخل سن 40 سالگی همراه خود مینا ساختگی گرفت. دندونام فوق العاده بود

• مصرف کننده چای را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپرسو را برداشتن کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب خوب و دنج را همراه خود لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنجبیل گزینه جایگزین برای کردم. لیمو احتمالاً ممکن است به خنثی کردن اسیدهای خالص خارج از آن در داخل دهان کدام ممکن است باعث پوسیدگی مینا می تواند باشد پشتیبانی تدریجی. برای افتخار داشتن مینا های مفید ممکن است بخواهید خوب PH خنثی در داخل دهان دارید – نیاز به بین 6.5 به همان اندازه 7.5 باشد یا نباشد – این را می توان همراه خود مصرف کردن غذاهای بهترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف کننده نوشیدنی های بهترین به بازو آورد. من می روم PH دهانم را {هر} هفته چک می‌کنم، در نتیجه نماد‌دهنده خوبی برای سلامت کل است – مقالات را می‌توان به‌طور وب مبتنی بر همراه خود هزینه تمام شده خریداری کرد – را انتخاب کنید و انتخاب کنید pH دهان مفید به معنای مینا‌های شکسته نمی شود!

• من می روم به دلیل مصرف کردن شیرینی ها، غذاهای ناسالم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای فرآوری شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهره مندی از شکر تصفیه شده (ساکارز) بازو کشیدم، به این یعنی کدام ممکن است مطمئناً نیست شکر تصفیه شده را در داخل مینا هایم قرار ندادم – یکی در میان توضیحات عمده پوسیدگی مینا

• 80 به همان اندازه 90 شانس مواقع تنظیم به مصرف کردن غذاهای خالص، طبیعی، معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید رادیکال کردم – قرار است به آنها بروند تشکیل فروکتوز هستند، خوب قند خالص کدام ممکن است شیفته بدن ما به روشی فقط کاملاً متفاوت پردازش می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مینا ها را پوسیده {نمی کند} (علیرغم برداشت غلط رایج). قندهای خالص خارج از آن در داخل میوه ها به بعد قندهای تصفیه شده خارج از آن در داخل شیرین ناسالم هستند، هر دو در داخل نوشیدنی های شخصی می ریزید، هر دو 50 شانس خوب قوطی نوشابه را نمایند.

• من می روم تنظیم به افزایش خمیر مینا خودم خیلی خودم کردم، کاری کدام ممکن است مصری ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزتک ها 1000 12 ماه پیش مشارکت در دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قبایل محلی باقی مانده است هم مشارکت در می دهند – این خمیردندان به ساده همراه خود 4 ماده ساخته می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایجاد آن خواهد شد مناسب است – بی کربنات سدیم، نمک، آب معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسانس نعناع اختیاری موجود است. . بی کربنات سدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک برای خنثی کردن اصولاً اسید خارج از آن در داخل دهان {کار} می کنند. این خمیر شنی است کدام ممکن است برای سفید کردن مینا ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید برداشتن رسوبات تارتار قابل توجه فوق العاده حرکت می تدریجی. ما خواهد شد به دلیل خمیر مینا آلوئه طبیعی با بیرون فلوراید استفاده بیشتر از می کنیم کدام ممکن است به صورت اقتصادی به راحتی در دسترس است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشکیل ترکیبات شیمیایی نخواهد بود. خمیر مینا هایی کدام ممکن است اکثر افراد استفاده بیشتر از می کنند شامل می شود اسبابک ها {زیر} است:

– فلوراید (برخلاف تصور عادی، این برای بدن ما فوق العاده نخواهد بود – در واقعیت یک پارچه شیمیایی {سمی} است کدام ممکن است شناخته شده به عنوان {زباله} {سمی} به دلیل تأمین کودها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مواردی به دلیل این قبیل راه اندازی می تواند باشد – به ساده رضایت بخش است کمی فقط کمی تحقیق کنید به همان اندازه اطلاعات را پیدا کنید. فلوراید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرار است به آنها بروند وحشتناک هستند!)

– ساینده های تشکیل آلومینیوم ({مرتبط} همراه خود آلزایمر) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیلیکون کدام ممکن است به طور معمول است آنقدر ساینده هستند کدام ممکن است به مینای مینا {آسیب} می رسانند. داروها شوینده کدام ممکن است حیاتی ترین قرار است به آنها بروند سدیم لوریل سولفات است تخصصی ایجاد می کند یک تعداد زیادی از بیماریها عملکرد دارد.

– {مرطوب} کننده ها – ترکیبات شیمیایی کدام ممکن است به دلیل خشک شدن خمیر مینا دارید جلوگیری از جنگ می تدریجی، شبیه گلیسریل (وقتی خمیر مینا من می روم خشک شد، به ساده آب چشمه بیشتری اضافه می کنم!!)

– غلیظ کننده هایی شبیه کاراگینان (کدام ممکن است بیشتر سرطان ها زا هستند)؛

– نگهدارنده‌هایی کدام ممکن است به دلیل توسعه میکرو ارگانیسم‌ها در داخل خمیردندان دارید جلوگیری از جنگ می‌کنند، عمده‌ترین آن خواهد شد‌ها پارابن‌ها هستند کدام ممکن است به تقلید کردن به دلیل عواقب استروژن مشهور هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود بیشتر سرطان ها سینه {مرتبط} هستند.

– شیرینی کننده ها – ساخارین به طور معمول استفاده بیشتر از می تواند باشد، با این وجود {تأثیر} کمی فقط در داخل بهبود احتمالات پوسیدگی مینا دارد.

– سبک – برای پوشاندن سبک داروها شوینده این یک ضرورت است، خمیر مینا با بیرون قرار است به آنها بروند سبک افتضاحی دارد – سبک خمیر مینا من می روم اختیاری موجود است، با بیرون آن خواهد شد سبک خوبی دارد.

– سایه – اعداد E برای اینکه خمیردندان دارید آبی هر دو بی تجربه هر دو سفید شود – خمیردندان با بیرون این چیزها ناخوشایند به نظر می رسد مانند است.

عجیب و غریب نخواهد بود کدام ممکن است یک چیز به این {راحتی} را انتخاب کنید و انتخاب کنید منطقی کدام ممکن است خودتان دقیق کنید نیاز به تشکیل این کل شما داروها باشد یا نباشد، برخی برای خنثی کردن عواقب سایر داروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اکنون نیست برای شکستن به سلامت کل بدن ما دارید. اگر قرار است به آنها بروند این {کار} را همراه خود بدن ما دارید مشارکت در می دهند، تصور کنید کدام ممکن است قرار است به آنها بروند برای سلامت مینا دارید چه می کنند – چون آن است دیدیم، در میان ساینده های استفاده بیشتر از شده می توانند مینای مینا دارید را به دلیل بین ببرند. ساینده ما نمک هیمالیا است، یک پارچه خالص تخصصی ایجاد می کند آب رفع می تواند باشد.

• فینال یک چیز کدام ممکن است تنظیم کرد این بود کدام ممکن است من می روم خوب ماه در گذشته به دلیل {امتحان} آزمایش بزرگراه دارچین-عسل شخصی را مشارکت در دادم، متعاقباً زمانی چند مورد آخر فنجان دارچین را انتخاب کنید و انتخاب کنید عسل در داخل آب خوب و دنج مینوشیدم. این برای 1000 12 ماه شیفته افراد محلی استفاده بیشتر از شده است (چون آن است وقتی آزمایش بزرگراه را تنظیم کردم متوجه شدم) برای تمیز کردن نفس را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگه داشتن بهداشت دهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مینا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهداشت دهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مینا.

نتیجه نهایی فینال بررسی اجمالی من می روم چه بود

دندانپزشکم هنگام برداشتن دهانم همراه خود ضربات “mmmm” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “aah” زیادی برخورد با شد. سپس به دلیل من می روم پرسید کدام ممکن است من می روم چه {کار} متفاوتی مشارکت در می {دهم} – چون آن است گفتم، دارید {نمی توانید} به دلیل قرار است به آنها بروند حرکت کنید! متعاقباً اعتراف کردم – کل شما چیزهایی را تخصصی ایجاد می کند نخست اشاره کردن کردم به او می رود گفتم، به دلیل جمله این واقعیت واقعی کدام ممکن است من می روم اصولاً به دلیل خمیر مینا خودساخته شخصی استفاده بیشتر از می کنم. پاسخ او می رود این بود “وای!” یکی در میان تکان ارائه اوج را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناباوری. او می رود سپس به من می روم ذکر شد کدام ممکن است مینا‌هایم «بالاتر به دلیل در همه زمان ها مد شده‌اند»، «مفید‌ترین مینا‌هایی هستند کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی دیده است»، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه لثه‌هایم عقب‌نشینی کرده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مینا‌هایم نخست می‌آیند. تشکیل تارتار ً وجود {نداشت}! آرامش خاطر به دلیل اینکه کاری کدام ممکن است مشارکت در می‌{دهم} کارساز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت کل مینا‌ام به دلیل زمان راه اندازی تنظیم در داخل راحت مسکن {بهبود یافته} است.

خواه یا نه همچنان به دلیل خمیر مینا عجیب شخصی استفاده بیشتر از خواهید کرد؟