سلامت چشم خود را با درمان های طبیعی بهبود بخشید

بیماری های چشمی مانند آب مروارید، گلوکوم، شبکیه جدا شده یا نزدیک بینی، همگی ناشی از ضعف و التهاب در بافت هایی هستند که چشم را تشکیل می دهند و اطراف آن را احاطه کرده اند. اکثر پزشکان واقعا نمی دانند که چگونه به شما بگویند که چگونه سلامت چشم خود را بهبود بخشند. آنها نمی دانند چگونه می توانید چشمان خود را تقویت کرده و از تبدیل شدن به یک بیماری محافظت کنید یا اگر بیماری چشمی دارید چگونه وضعیت خود را بهبود بخشند.

در سال 1985 در چشم راستم شبکیه جدا شد و چشم چپم ضعف داشت.

روزی که به متخصص چشم در پالو آلتو رفتم تا ببینم چرا بخشی از دیدم تاریک است، 3 روز به خانه نرفتم. همان لحظه ای که دکتر چشمانم را معاینه کرد، گفت: همین الان باید بروی بیمارستان و امشب جراحی کنی. ترسیده بودم؟ قطعا!

آیا جراحی موفقیت آمیز بود؟ آره اینجوری بود. اما تا زمانی که یک عمل جراحی لیزری 5 ساعته را پشت سر گذاشتم، وقتی که مستقیماً به چشمم نگاه می‌کردم، یک سوزن به چشمم فشار دادند و یک روش لیزری خانگی با 50 پالس انجام دادم.

ماه‌ها بعد از چشم پزشکم پرسیدم که چه کاری می‌توانم برای بهبود سلامت چشم‌ام و قوی نگه داشتن آنها انجام دهم. سکوت حاکم شد و سوال من هیچ وقت جواب نداد. او فقط نمی دانست.

از آن زمان، من یک متخصص تغذیه شدم و چیزهای زیادی در مورد حفظ سلامت چشم ها یاد گرفتم و قصد دارم یک گزارش الکترونیکی بنویسم تا بتوانم این اطلاعات را به بسیاری از شما که می خواهید با افزایش سن از بینایی خوب خود جلوگیری کنید، منتقل کنم. .

در حال حاضر می‌خواهم تنها یک کاری را به شما بدهم که می‌توانید برای سلامت چشم‌تان انجام دهید. من می‌خواهم فرمولی به شما بدهم که چگونه می‌توانید قطره‌های چشمی خود را از MSM درست کنید. همانطور که در آخرین خبرنامه به یاد دارید، به قطره های چشمی MSM اشاره کردم که می توانید از آن در گوش خود استفاده کنید تا آنها را انعطاف پذیر نگه دارید. خوب، قطره های چشمی MSM بهترین قطره هایی هستند که می توانید در چشم خود استفاده کنید:

– آنها را تقویت کنید

– جلوگیری از گلوکوم

– جلوگیری از آب مروارید

– آنها را جوان نگه دارید

– از بین بردن تجمع مخاطی

– چشمان خود را مرطوب نگه دارید

– خشکی صحیح

– رفع فشار

– رفع قرمزی چشم

– پاک کردن چشم صورتی

– رفع لکه ها

– عفونت های چشم را از بین می برد

– رادیکال های آزاد آسیب رسان آزاد را ببندید

– پروتئین های مخرب را ببندید

بهترین قسمت در مورد قطره های چشمی MSM این است که مانند بسیاری از قطره های چشمی که در داروخانه پیدا می کنید اعتیاد آور نیستند.

ببین، می تونی بیشتر از این محلول قطره چشم بپرسی؟ بله، تو میتونی. دومین نکته خوب در مورد قطره های چشمی MSM این است که آنها واقعاً ارزان هستند. شما می توانید آن را در حال حاضر با قیمت حدود 5 دلار خریداری کنید. البته، شما فقط یک اونس دریافت می کنید. هزینه ارسال بیشتر از محصول است.

این چیزی است که وقتی خودم آن را درست می کنم می خرم:

– یک بطری قطره چکان قهوه ای 2 یا 4 اونسی

– قرص اژدر MSM 1000 میلی گرم در هر قرص

– محلول نمکی که برای لنزم استفاده می کنم و بس.

در اینجا نحوه ساخت آن آمده است:

– بطری قطره چکان را با ساقه و رویه لاستیکی به مدت 10 دقیقه بجوشانید

– پس از جوش آمدن، داخل بطری، ساقه و درپوش لاستیکی را با آب مقطر بشویید.

– بطری را با محلول نمکی 80 درصد پر کنید.

– اضافه کردن دو تا چهار اژدر MSM آن را 2000 تا 4000 میلی گرم.

– اجازه دهید MSM حل شود و آماده استفاده است.

فقط یک هشدار، فقط با دو اژدر شروع کنید. سپس آن را روی چشم خود با چکاندن یک قطره در چشم خود آزمایش کنید. کمی احساس سوزش خواهید کرد. به اضافه کردن اژدر ادامه دهید تا زمانی که نیش خیلی شدید یا خفیف نباشد. من از 4 تا اژدر استفاده می کنم چون به نیش عادت دارم. من همچنین یک قطره ژل آلوئه ورا 98٪ اضافه می کنم، زیرا آلوئه دارای خاصیت ضد باکتریایی است و باعث بازسازی سلولی می شود. البته افزودن آلوئه باعث گزش بیشتر آن می شود اما به چشم شما آسیب نمی رساند. فقط آهسته حرکت کنید و مقدار کمی آلوئه را به آن اضافه کنید تا اثری که می توانید با آن زندگی کنید را بدست آورید.

این یک قطره چشمی واقعا خوب است و برای سلامت چشم شما عالی است. بهتر است خودتان آن را درست کنید زیرا هر زمان که به آن نیاز داشتید می توانید آن را انجام دهید. من همیشه قبل از گذاشتن لنزهای تماسی، زمانی که لنزهای تماسی خود را روشن می‌کنم و بعد از برداشتن آنها از آن استفاده می‌کنم. از انجام این کار لذت ببرید و اگر بچه دارید به آنها نشان دهید که چه کاری انجام می دهید.