سید عباس صالحی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات شد.


حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی سید عباس صالحی را به عنوان نماینده ولی فقیه در مؤسسه و روزنامه اطلاعات و مدیرمسئول این روزنامه منصوب کردند.

به گزارش صبا، حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی آقای سید عباس صالحی را به عنوان نماینده ولی فقیه و روزنامه اطلاعات و مدیرمسئول این روزنامه منصوب کردند.

متن مصوبه رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

« نام خدای مهربان

جناب آقای سید عباس صالحی گوجه فرنگی تاوفیکاتا
روزنامه اطلاعات قدیم جمهوری اسلامی همواره نماینده و مظهر یک ضلع نظام و انقلاب و سخنگوی جمعی از عزیزان بوده است که سخنانشان بیشتر از هر جای دیگر در این روزنامه منعکس می شود. دیدگاه های چندوجهی و سلایق سیاسی نخبگانی که به انقلاب و نظام اسلامی اعتقاد راسخ دارند، وجود روزنامه ای با این ویژگی را مفید و شاید ضروری کرده است و هنوز هم هست. برادر انقلابی و محبوب مرحوم حجت الاسلام دعایی که علاوه بر افتخار نمایندگی امام بزرگوار در این روزنامه، سال ها این رسالت را نیز بر عهده داشت، توانست این جهت گیری را به درستی دنبال کند. اینک پس از درگذشت تاسف بار جناب عالی با تجربه درخشان علمی، مبارزاتی و انقلابی خود و بر عهده گرفتن مسئولیت های خطیر در نظام جمهوری اسلامی، فهرست افراد مناسب برای این مأموریت را بر عهده دارید. لذا جنابعالی را نماینده خود در مؤسسه و روزنامه اطلاعات و سردبیری این روزنامه منصوب می نمایم و توفیق جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

سیدعلی خامنه ای
18 ژوئن 1401 »

انتهای پیام/