شبکه اینترنتی ورزشی در تلویزیون/جزئیات برنامه راه اندازی شد


شبکه اینترنتی شبانه روزی ورزش با همکاری تلویزیون تعاملی تله بیون، معاونت فضای مجازی صداوسیما و شبکه ورزش سیما از ششم تیرماه در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی تل بیون، مصادف با دهمین سالگرد تاسیس شبکه ورزش سیما، شبکه ورزشی آنلاین 24 ساعته برای پوشش زنده و اختصاصی رویدادهای مهم ورزشی ایران و جهان است که نمی تواند پخش همزمان از سیما به دلیل همزمانی، تلویزیون تعاملی راه اندازی شده است.

این شبکه آنلاین از 6 تیرماه با پخش اختصاصی مسابقات هندبال جوانان آسیا دیدار ایران و کره جنوبی از ساعت 19:30 آغاز می شود.

شبکه اینترنتی ورزش 24 ساعته و همچنین سه شبکه ورزشی، با شروع لیگ های اروپایی، مسابقات پرطرفدارترین تیم های باشگاهی و مهم ترین مسابقات فوتبال اروپا را به صورت زنده با گزارش های اختصاصی پخش می کند.

همچنین این شبکه اینترنتی به طور مرتب رویدادهای ورزشی غیرفوتبالی پرطرفدار مانند فرمول 1، تنیس، بسکتبال و … را پوشش خواهد داد.

کاربران TVBion همچنین به آرشیو تمامی مسابقات پخش شده در این شبکه دسترسی دارند.

پخش زنده و اختصاصی لیگ های فوتبال، والیبال، بسکتبال و هندبال، رویدادهای ورزشی داخلی و بین المللی و استفاده از پتانسیل علاقه مندان به گزارش دهی برای استعدادیابی جوانان از سراسر کشور از دیگر رویدادهای ویژه این شبکه خواهد بود.

اپلیکیشن تلبیون با بیش از 20 میلیون نصب در دسترس عموم است و سابقه میزبانی یک میلیون کاربر همزمان در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا و 730 هزار کاربر همزمان در پخش زنده شهرورد تهران را دارد. همچنین به طور متوسط ​​نیم میلیون کاربر به طور همزمان مسابقات ورزشی پخش شده از تلویزیون را از طریق Telebion دنبال می کنند.

قبلاً در سال 1400، Telebion با راه اندازی 10 شبکه اینترنتی تحت عنوان Telesport، تجربه پخش همزمان ورزش های مختلف در المپیک را دارد.

کاربران وب سایت و اپلیکیشن تلبیون می توانند مسابقات ورزشی و بازی های مورد علاقه تیم های مورد علاقه خود را به صورت ویژه و اختصاصی با کیفیت Full HD از طریق این پلتفرم دنبال کنند. برای تماشای شبانه روزی شبکه ورزش در تی وی بی به صفحه لایو وبسایت یا اپلیکیشن تی وی بی مراجعه کنید.

انتهای پیام/