شبکه توانمندسازی ثروت درجه یک

پس انداز پول به منزله قرار دادن پول در حساب بانکی تجاری/خصوصی، گواهی سپرده، اوراق قرضه پس انداز، صندوق های سرمایه گذاری مشترک یا پول زیر تشک (بدون بهره) است. اینها دارایی های تنبل به حساب می آیند و سود زیادی جمع نمی کنند، اگر خوش شانس باشید، شاید بیشترین چیزی که به دست می آورید 3 تا 5 درصد باشد. به خصوص در این دوران اقتصادی. اکنون نمی گویم مقداری از پول نقدی که به سختی به دست آورده اید را در برخی از این سرمایه گذاری ها واریز نکنید، اما همچنین بسیار مهم است که همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید. سرمایه‌گذاری‌های شما باید متعادل باشد و سبد سرمایه‌گذاری خوبی به شما ارائه دهد.

از طرف دیگر وقتی شما توسط حق احاطه شده اید، و اجازه دهید من دوباره به آن اشاره کنم. «شبکه‌های توانمندسازی ثروت» مناسب به شما آموزش داده می‌شود که پول خود را در دارایی‌های تسریع‌کننده قرار دهید. اینجا جایی است که ثروتمندان بازی خود را انجام می دهند. ثروتمندان در طرف دیگر ربع (سمت راست) تحصیل می کنند. ثروت با استفاده از پول شما در وسایل سرمایه گذاری با بهره بالا مانند: سرمایه گذاری های خارجی، انرژی، نفت، کالاها و فلزات گرانبها فقط چند مورد ایجاد می شود. اکنون این دارایی‌ها پول شما را از 200 تا 300 درصد اضافه کاری بالغ می‌کنند، و لازم نیست برای درگیر شدن، ثروتمند باشید. برخی از سرمایه گذاری ها از 10000 دلار یا کمتر شروع می شوند. بنابراین اگر قبلاً با سرمایه گذاری و نحوه کار آن آشنا هستید، به خوبی مجهز شده اید و از بازی جلوتر هستید.

ثروتمندان می‌توانند شب‌ها با آرامش بخوابند، زیرا می‌دانند که پولشان ۲۴ ساعته برایشان کار می‌کند. وقتی ثروتمندان صبح از خواب بیدار می شوند، می گویند پول به سر کار برگرد یا اظهار می کنند که پول به آنجا برگرد و پول بیشتری به من بدهند. افراد ثروتمند بر پول خود تسلط دارند، اما بر آنها تسلط ندارند. پول آنها کارمند است نه کارفرما.

با یک “شبکه توانمندسازی ثروت” مستحکم به شما آموزش داده می شود که چگونه دارایی های خود را رشد دهید، از دارایی های خود محافظت کنید و در دارایی های بیشتری سرمایه گذاری کنید. همچنین در سایر زمینه‌های حیاتی مانند: کمک IRS، بازیابی اعتبار، کاهش مالیات، برنامه‌ریزی مالی، برنامه‌ریزی بازنشستگی، ایجاد ثروت و ایجاد میراث، و استراتژی‌های سلامت جایگزین فقط به نام چند مورد مطلع خواهید شد.

این فرآیند یک تغییر کاملاً متفاوت در ذهنیت است که اکثر مردم نمی توانند آن را درک کنند و بیشتر اوقات به ترس مربوط می شود (شواهد نادرست واقعی به نظر می رسد) یا فقط می خواهند مسیر آرام امن را طی کنند. وقتی تصمیم بگیرید که بخشی از “شبکه توانمندسازی ثروت” شوید، نه تنها تحصیل کرده اید، بلکه توسط افراد همفکر دیگری احاطه خواهید شد که مایل به پذیرش ریسک های استراتژیک حساب شده هستند که در نهایت زندگی هر دوی آنها را غنی می کند. از نظر عاطفی و مالی ببینید وقتی با اطلاعات درست و افراد مناسبی که برای کمک به موفقیت شما درگیر هستند، یک وابستگی عاطفی وجود دارد. این چیزی است که مرتبط شدن با یک “شبکه توانمندسازی ثروت” مستحکم می تواند برای شما فراهم کند.