شورای صنفی نمایش مجدداً سازماندهی شد / به نمایندگی از اعضا


جلسه شورای صنفی نمایش با حضور تمامی نمایندگان مغازه ها و سازمان سینمایی تشکیل و فعالیت آن آغاز شد.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، امروز یکشنبه 30 خردادماه جلسه هیئت مدیره صنف فیلمنامه با حضور مدیر عامل خانه سینما سازنده شهسواری و حبیب قائم مقام برگزار شد. ایلبیگی ارزیابی و نظارت انجمن سینماگران، رضا ساعدی پور، نماینده انجمن سینماگران و روح الله سهرابی، مدیرکل دفتر نظارت بر اجاره و اکران فیلم ها در خانه سینما برگزار شد.

در این مراسم مدیر و معاونین صنوف فیلم توسط معاون ارزیاب و ناظر سازمان معرفی و سپس با معرفی اعضای جدید هیئت مدیره و ارائه تصمیمات ارزیابی و نظارت معاونت بر شرایط فعلی سینما و نیازهای اکران این معاونت انجام شد. .

همچنین پس از ارائه نقطه نظرات سازمان سینمایی، نمایندگان اصناف نیز به ارائه دیدگاه ها و پیشنهادات خود برای بهبود تولید و نمایش فیلم پرداختند. این نمایش سه شنبه در خانه سینما روی صحنه می رود.

تعامل دوجانبه و سازنده فروشگاه‌ها و سازمان سینمایی، حمایت ویژه از برگزاری اکران‌ها، عدالت محوری در تعیین فیلم‌ها و… از جمله موضوعات مطرح‌شده در اولین جلسه هیئت مدیره سینماهای کشور در دوره جدید بود.

جلسه شورای جدید نمایش به دلیل تاخیر در معرفی نمایندگان اصناف به تعویق افتاد که سرانجام امروز یکشنبه 29 خرداد 1401 با حضور تمامی حاضران در سینما برگزار شد.

ضمناً در غیاب شورای صنفی فیلم، شورای راهبردی فیلم به طور موقت مسئولیت تصمیم گیری در مورد نمایش فیلم را بر عهده داشت. با ارائه وسایل کمکی نمایش، برنامه‌ریزی برای اکران فیلم‌های ساخته شده در عصر تاج، تقویت و توسعه بازار فیلم ایران، حفظ حقوق مخاطبان ایرانی و پرداختن به اولویت‌های فرضی کشور در برنامه‌ریزی و تدوین، نیازهای نمایش را برآورده کنید.

انتهای پیام/