«شکر افشان» ویژه‌ابزار عیدانه وب رادیویی سلامت شد


رادیو سلامت گاه گاهی عید فطر ویژه ابزار «شکر افشان» را به تولید کنندگی سارا شریفی روی آنتن می‌برد.

به گزارش صبا به نقل به همین دلیل  روابط عادی رادیو سلامت، ویژه ابزار «شکر افشان» به تولید کنندگی سارا شریفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به گویندگی فیروزه آدابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حامد مهتدی به مدت زمان ۱۲۰ {دقیقه} روز دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ روی آنتن رادیو سلامت {می رود}.

سارا شریفی تولید کنننده ویژه ابزار «شکر افشان» دانستن درباره این ویژه ابزار ذکر شد: این ابزار در داخل عید فطر ساعت ۷ به همان اندازه ۹ صبح منتشر شده می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلیل رویداد در داخل ابزار «شکر افشان» به ماده تغییر می‌پردازیم. این تغییر می‌تواند در داخل مقیاس زیستی، روانی، شناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتماعی باشد یا نباشد.

این تولید کننده در طولانی مدت بااشاره به نه فاز‌های ابزار منطقی سازی داد: ‌در داخل فاز‌های مختلف ابزار به فضای مذهبی این امروز را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستاوردهای ماه رمضان می پردازیم. این ابزار به همین دلیل تولیدات گروه خانوار رادیو سلامت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به موضوعاتی همچون خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید باند، بهداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت، حق الناس را انتخاب کنید و انتخاب کنید … را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

انتهای پیام/