شگفت انگیزترین حقایق کلش اف کلنز

سلام بچه ها، کلش اف کلنز یکی از معروف ترین بازی ها در سراسر جهان است. بیش از 29 میلیون کاربر فعال از این بازی وجود دارد. در سال 2012 سوپرسل کلش اف کلنز را راه اندازی کرد. این یک بازی استراتژیک است که در آن شما باید پادشاهی خود را بسازید که در آن شما رئیس دهکده هستید. کلش آف کلنز نوع متفاوتی از دنیای جادویی دارد که در آن انواع مختلفی از موجودات مانند غول ها، جادوگران، اجنه و غیره وجود دارد. این یک تجربه کاملاً جدید به ما می دهد و ما فکر می کنیم که بخشی از آن دنیای جادویی هستیم. از طریق این بازی همچنین می توانید به افراد در سراسر جهان متصل شوید و آنها را به قبیله خود اضافه کنید. بنابراین در اینجا 15 واقعیت شگفت انگیز در مورد کلش آف کلنز آورده شده است.

1. 5 میلیون دلار در روز

سوپرسل پایگاه کاربری بسیار بزرگی دارد. بازیکنان زیادی در سراسر جهان هستند که روزانه این بازی را انجام می دهند. اکثر بازیکنان آن را به دلیل کنجکاوی شروع می کنند که چرا همه دارند این بازی را انجام می دهند اما بعداً به این بازی معتاد می شوند و برخی از آنها نیز از پول واقعی روی آن استفاده می کنند که به سوپرسل کمک می کند تا اینقدر سود به دست آورد. در فوریه 2015 سوپرسل روزانه 5 میلیون دلار درآمد داشت.

2. ارزش سوپرسل 5.5 میلیارد دلار

این بازی پس از اوج گیری توسط سوپرسل عرضه شد و سپس کم کم در سراسر جهان گسترش یافت. همه در حال انجام این بازی بودند و تعداد کاربران این بازی به شدت در حال افزایش بود. که ارزش سوپرسل را افزایش می داد. پس از سرمایه گذاری سافت بانک بر روی سوپرسل، ارزش کلش اف کلنز با سایر بازی های موبایل سوپرسل به 5.5 میلیارد دلار رسید.

3. شش iPads همزمان

کلش آف کلنز یک بازی استراتژیک است. یک فرد می تواند آن را با استفاده از چندین دستگاه برای تجربه بهتر بازی کند. برخی از بازیکنان از چندین اکانت جیمیل برای اجرای بازی استفاده می کنند و آنها را جداگانه می سازند. یکی از برترین بازیکنان کلش اف کلنز “جورج یائو” حدود 6 ماه را در 5 آیپد خود به طور همزمان در کلش اف کلنز بازی کرد. او می گفت که برای بازی کلش اف کلنز آیپدهایش را به دوش می برد.

4. 7000 دلار در هر ماه در روستا

کلش آف کلنز خریدهای درون برنامه ای نیز دارد که منبع درآمد سوپرسل است. در این بازی، بازیکن می تواند با دادن پول واقعی به سوپرسل، جواهرات را خریداری کند. بازیکنان زیادی در سراسر جهان جواهرات را با پول واقعی می خرند. یکی از بهترین بازیکنان “پاندا” حدود 7000 دلار در ماه برای کلش آف کلنز خرج می کند. آن 7000 دلار تنها 7 درصد درآمد او بود.

5. 50 درصد درآمد از بازیکنان 10 درصد

مانند هر بازی دیگری، کلش آف کلنز نیز بازیکنان برتر خود را دارد. لیستی از رتبه بندی ها در بازی وجود دارد که بازیکنان برتر در سراسر جهان یا برای یک کشور خاص را نشان می دهد. کلش آف کلنز تقریباً 50 درصد از درآمد 10 درصد از بازیکنان را به دست می آورد. به همین دلیل است که این بازی برای همه در جهان رایگان است.

6. حدود 29 میلیون کاربر فعال

همانطور که قبلاً گفتیم این بازی پایگاه کاربری بسیار بزرگی دارد. این بازی در بسیاری از کشورها با انواع زبان های مختلف موجود است، بنابراین بدیهی است که این بازی کاربران زیادی در سراسر جهان دارد. حدود 29 میلیون کاربر فعال از این بازی وجود دارد. که میلیون ها دلار برای آنها به ارمغان می آورد.

7. فقط 15 نفر روی کلش اف کلنز کار می کنند

سوپرسل چهار بازی موبایلی را روانه بازار کرده است که عبارتند از: کلش آف کلنز، کلش رویال، بوم بیچ و روزهای اوج برای مدیریت این چهار بازی، سوپرسل 150 نفر را استخدام کرده است اما در هر VentureBeat تنها 15 نفر روی کلش اف کلن کار می کنند.

8. 5 طبقه نیرو

این بازی دارای 5 لایه نیرو است که برای یک بازیکن از مبتدی تا حرفه ای طراحی شده است. 3 ردیف اول از نیروهای اکسیر و سایر رده‌های سربازان تاریک اکسیر و پس از آن قهرمانان معرفی می‌شوند. طبقات اول دارای ارتش مانند یک ارتش غول پیکر با کمانداران هستند، در طبقه دوم سطح افزایش یافته و از حملات اژدها استفاده می شود، در ردیف سوم PEKKA و Golem معرفی می شوند. پس از آن، قفل نیروهای تاریک اکسیر باز شده و در پایان قهرمانان معرفی می شوند.

9. سازنده خواب

این بازی همه چیز در مورد ارتقاء دهکده شما به سطح بالاتر است. برای ارتقاء دهکده خود به یک سازنده نیاز دارید. شما می توانید حداکثر از 5 سازنده در این بازی استفاده کنید اما قسمت خنده دار این است که اگر سازنده چیزی در دهکده شما نمی سازد، The Builder Hut z را نشان می دهد که به این معنی است که سازنده خواب است و از تعطیلات خود لذت می برد.

10. PEKKA از فیس بوک آمده است

هر برخورد کننده ای می داند که PEKKA کیست. PEKKA یک نیروی قدرتمند است که می تواند یک ساختمان را با یک شلیک ویران کند. اما آیا می دانید نام PEKKA از کجا آمده است؟ در سال 2012 سوپرسل مسابقه ای را در فیس بوک برای بهترین نام برای نام اختصاری PEKKA راه اندازی کرد و برنده مسابقه “شوالیه خشمگین کامل قاتلان” بود.

11. آسیب مضاعف تسلا مخفی به PEKKA

ما در مورد تعداد زیادی نیرو صحبت کرده ایم، اما در مورد ساختمان های دفاعی چه می شود. بنابراین اینجا تسلا پنهان می آید. یک تسلا مخفی که یک ساختمان دفاعی است که تا زمانی که نیروها به اندازه کافی به آن نزدیک شوند از دید مهاجمان پنهان می شود و سپس از زمین بیرون می زند و به دشمنان شوک الکتریکی می دهد. تسلا مخفی به دلیل رسانایی زره ​​نیروها می تواند آسیب مضاعف به PEKKA وارد کند.

12. دیوار غیر رسمی وجود ندارد

اکثر بازی های استراتژی مانند کلش آف کلنز سیستمی دارند که در آن بازیکن ساختمان های خود را در گوشه نقشه قرار می دهد و یک دیوار غیر رسمی دریافت می کند که به این معنی است که هیچ کس نمی تواند از آن طرف به او حمله کند زیرا مهاجمان نمی توانند نیروها را در آنجا مستقر کنند. اما در بازی clash of clans قرار دادن ساختمان های خود در گوشه نقشه به شما محافظت غیر رسمی از دیوار نمی دهد. نیروها می توانند در آنجا مستقر شوند و از آنجا به شما حمله کنند، پس بهتر است مراقب باشید.

13. قهرمانان با ارزش ترین ابزار هستند

هیروها مهمترین و با ارزش ترین در کلش آف کلنز هستند. وقتی در حال حمله هستید منتظر باشید تا قهرمانتان استقامت خود را بازیابد. قهرمانان می توانند تفاوت بزرگی در نتیجه نبرد ایجاد کنند. وقتی دور هستید می توانید آنها را در حالت نگهبان یا حالت خواب قرار دهید.

14. سطح شهرداری مهم است

مهمترین ساختمان در کلش اف کلنز تاون هال است. بازیکن باید از تالار شهر محافظت کند زیرا اگر دشمن تاون هال شما را نابود کند در نبرد پیروز خواهد شد. باید به سطح تاون هال حریفی که می خواهید حمله کنید توجه کنید. اگر به تاون هال در سطح خود حمله کنید، می توانید 100% از آن پایه بهره مند شوید. حمله به تاون هال بالاتر می تواند پاداش های بیشتری برای شما به همراه داشته باشد.

15. قهرمانان هرگز نمی میرند

قهرمانان در کلش آف کلنز جاودانه هستند، یعنی نمی توانند بمیرند. آنها قدرتمندترین نیروها در بازی clash of clans هستند. به جای مرگ، قهرمانانی مانند ملکه پادشاه و نگهبان بزرگ مجروح می شوند و برای بازسازی سلامت خود زمان می گذارند.