شگفت انگیزترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلب توجه ترین اطلاعات فقط در مورد کرالا کدام ممکن است نیاز به بدانید

کرالا به دلایلی پیچیده ترین محله هند معروف است. قیمت 100٪ باسوادی، سیستم های مراقبت بهداشتی در داخل درجه جهان، پایین قیمت نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر {نوزادان}، حق بیمه حساب کردن مسکن، بهترینها کیفیت بالا فیزیکی مسکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمیزترین ایالت هند تنها واقعی تعدادی از معدود توضیحات هستند.

این اطلاعات شگفت‌انگیز، جلب توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شگفت‌انگیز فقط در مورد کرالا دارید را به دلیل زبان بیرون می‌تدریجی:

پایه شناسایی “کرالا”
بر ایده خوب اصل رایج، شناسایی “کرالا” به دلیل “کرا” (به معنای “درخت نارگیل” در داخل زبان مالایایی) را انتخاب کنید و انتخاب کنید “آلام” (به معنای پایین) گرفته شده است. متعاقباً، آن قرار است را “سرزمین نارگیل” می نامند کدام ممکن است اتفاقاً ناشی از وجود بوته ها نارگیل قابل توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده بیشتر از افراد محله ای به دلیل آن قرار است، شناسایی مستعار ایالتی است. در داخل خوب اصل نه، عبارت “Kerala” ابتدا شناخته شده به عنوان Keralaputra گزارش شده است که قرار است Cherathala makan هر دو Cheraman در داخل سنگ نبشته سنگی قرن {سوم} در گذشته به دلیل میلاد به جا مانده به دلیل امپراتور موریایی آشوکا (274-237 در گذشته به دلیل میلاد) است. این کتیبه به فرمانروای محله ای شناخته شده به عنوان Keralaputra به معنای “مرد کرالا” هر دو “مرد چرا” ردیابی می تدریجی. این برخلاف این اصل است کدام ممکن است «کرا» به دلیل درخت نارگیل است.

افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکن
کرالا مطمئناً یکی در حال رشد ترین ایالت های هند آن را به راه رفاه اجتماعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیفیت بالا مسکن است. این ایالت به افتخار داشتن مطمئناً یکی حق بیمه‌های سواد، بهترینها حساب کردن مسکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید همانقدر کم قیمت نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر جوانان در داخل هند خوشحال از می‌تدریجی. قیمت باسوادی برای خانمها مطمئناً یکی حق بیمه ها در داخل همه آسیا است. افراد کرالا، در داخل تمام سطوح محله، همراه خود برخورداری به دلیل چشم انداز پیشرفته منحصربه‌شخص، ورود بیشتری به ارائه دهندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگزین‌ها دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است همچنین در داخل حکمرانی شخصی عملکرد بیشتری دارند.

خاستگاه اسطوره ای
طبق اساطیر هندو، سرزمین کرالا حکیم جنگجوی تبردار پاراسوراما، ششمین آواتار ویشنو، به دلیل اقیانوس ترمیم شد. به دلیل این رو، کرالا را Parasurama Kshetram (“سرزمین Parasurama”) نیز می نامند. طبق وهم، پاراسوراما تبر شخصی را با استفاده از اقیانوس پرتاب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب {تا آنجا که} رسید عقب نشینی کرد. این قلمرو اخیر به دلیل پایین به دلیل گوکارنا به همان اندازه کانیاکوماری انتخاب یافته است. زمینی کدام ممکن است به دلیل اقیانوس برخاسته تحت تأثیر نمک بود کدام ممکن است برای سکونت نامناسب بود. متعاقباً، پاراسوراما مار را پادشاه واسوکی می نامد، کدام ممکن است سم مقدس را تف کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلودگی را به پایین مخمل خواب دار حاصلخیز دوباره کاری کرد. پس به دلیل آن قرار است، واسوکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کل شما مارها شناخته شده به عنوان دفاع را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگهبان پایین منصوب شدند.

پیشینه {تاریخی}
گذشته تاریخی کرالا ارتباط نزدیکی همراه خود خرید و فروش آن قرار است دارد کدام ممکن است به همان اندازه زمان های فعلی حول محور خرید و فروش ادویه آن قرار است می چرخید. کرالای سنتی کدام ممکن است شناخته شده به عنوان ساحل دریا ادویه هند ادعا کردن شده است میزبان {مسافران} را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرده فروشان به دلیل در سراسر اطراف جهان بود کدام ممکن است شامل می شود یونانی ها، رومی ها، عرب ها، زبان چینی ها، پرتغالی ها، هلندی ها، فرانسوی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بریتانیایی ها می تواند باشد. فقط در موردً کل شما ممکن است تا حدودی {در این} سرزمین تأثیر شخصی را به جای آن گذاشته اند – ساختار، پختن شام، ادبیات.

جشن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای متمایز

اونام
Onam جشن درو کردن محصول است کدام ممکن است افراد کرالا شناخته شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادای احترام به قبلی کشاورزی این ایالت است. ممکن است همچنین مسابقه ایالتی کرالا همراه خود {تعطیلات} مناسب به مدت زمان 4 روز به دلیل اونام حوا (اوترادوم) به همان اندازه چهارمین روز اونام است.

رقص
5 انواع رقص سنتی متمایز کرالا ممکن است وجود داشته باشد: Kathakali، Mohiniyattam، Koodiyattom، Thullaland Krishnanattam تئاتر معابد در وسط سنتی منشأ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود یافتند. کرالا ناتانام، تیرایاتام، کالیاتام، تِی یام، کوتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پادایانی نه انواع رقص {مرتبط} همراه خود سنت معبد این قلمرو هستند.

وعده های غذایی
برنج غالب است تمام ساعات روز خوردن می تواند باشد. اکثر غذاهای صبحانه در داخل کرالا به دلیل برنج به 1 تعیین کنید (idli، puttu، appam هر دو idiyappam)، کنار هم قرار دادن‌سازی تاپیوکا هر دو وادا اساساً مبتنی بر ضربان قلب تشکیل شده‌اند.

فیل ها
فیل ها فاز مهمی به دلیل سنت کرالا بوده اند. این ملت عجیب ترین گروه اهلی شده فیل در داخل هند است. حدود 700 فیل هندی متعلق به معابد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی هستند. این فیل‌ها اصولاً برای راهپیمایی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نمایش}‌هایی کدام ممکن است همراه خود مسابقه‌هایی در سراسر اطراف ایالت جشن گرفته می‌شود، استفاده بیشتر از می‌شوند.

مکان تعطیلات توریستی مشهور
سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عرف های کرالا این ایالت را به مطمئناً یکی رایج ترین مقاصد گردشگری در داخل هند دوباره کاری کرده است. روزنامه National Geographic’s Traveller در داخل 12 ماه 2012 به دلیل کرالا شناخته شده به عنوان مطمئناً یکی “ده بهشت ​​جهان” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “50 مقصدی کدام ممکن است نیاز به در کل عمر دیدن کرد” شناسایی برد. Travel and Leisure ممکن است همچنین کرالا را شناخته شده به عنوان “مطمئناً یکی 100 بازدید خارق العاده برای قرن بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکم” رئوس مطالب می تدریجی. تاج محل را پایین اوج گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل 12 ماه 2012 به مکان تعطیلات شماره خوب توقف در توسعه خواستار گوگل برای هند شد.

سواحل دریا، دریاچه ها، منطقه کوه ها، آبشارها، بنادر تاریخی، کاخ ها، مراکز غیر سکولار را انتخاب کنید و انتخاب کنید پناهگاه های حیات وحش کرالا جاذبه های مهم برای مسافران داخل را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سراسر جهان هستند. وقتی انواع گردشگرانی را کدام ممکن است برای گشت و گذار کرالا رفتن به می کنند محاسبه کردیم، کوچی شهر بود کدام ممکن است اساساً بیشترین انواع کوهنوردی در داخل خوب 12 ماه را خریداری شده می تدریجی.

به همان اندازه اوایل نوزده دهه هشتاد، کرالا مقایسه شده است همراه خود سایر ایالت های ملت مقصدی نسبتاً ناشناخته بود. در داخل 12 ماه 1986، پیشرفته ترین و پیشرفته ترین کرالا گردشگری را خوب تجارت بسیار مهم معرفی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مقدماتی ایالت در داخل هند بود کدام ممکن است این {کار} را مشارکت در داد.