«صدای ملت» در شبکه چهار سیما


مستند تلویزیونی «صدای ملت» از امشب ۱۷ اردیبهشت، ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، «صدای ملت» در ۱۶ قسمت به تهیه کنندگی و کارگردانی فائقه سادات میرصمدی برای پخش از شبکه چهار سیما تهیه و تولید می‌شود.

سانسور، آزادی بیان، دموکراسی و مردم‌سالاری، رابطه حکومت و رسانه، دین و رسانه، رسانه انقلابی، از مشروطه تا آینده انقلاب اسلامی و … از جمله مفاهیمی است که «صدای ملت» به آنها می‌پردازد.

میرصمدی تهیه کننده «صدای ملت» درباره این مستند تلویزیونی گفت: ما مردمان قرن حاضر، تغییر و تحول بسیار دیدیم. باور ما این است که آخرین انقلاب جهان به دست فرزندان ایران‌ و به رهبری مردی بی‌بدیل رقم خورده‌است.

وی بااشاره به اینکه «صدای ملت» ادای دینی است به آرمان‌های انقلاب۵۷ و شخص روح‌الله الموسوی، افزود: انقلاب اسلامی ایران، آرمان‌های بزرگی دارد و مردان و زنان بی‌نظیری که با حضورشان در این نهضت، به آن اعتبار بخشیدند و حالا «عِند ربّهِم یُرزَقون‌» هستند.

میرصمدی در پایان توضیح داد: در این برنامه با کارشناسان و فعالان این حوزه، با هر فکر و عقیده‌ای مصاحبه شده و به سوال‌های بسیاری از مخاطبان درباره‌ی جمهوری اسلامی، آزادی، دموکراسی و مردم سالاری، حکومت و رسانه و… پاسخ داده می‌شود.

«صدای ملت» کاری از گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما است و از امشب ۱۷ اردیبهشت، هر شب ساعت ۲۲ پخش می‌شود.

انتهای پیام/