طرح سلامت خصوصی – دریافت مظنه بیمه سلامت از طریق اینترنت می تواند شما را بسیار صرفه جویی کند

حتی اگر برای یک روز بارانی پول پس انداز می کنید، اما اگر همه اینها برای آینده پس انداز شود، باز هم ارزش این هزینه را دارد. این مورد در مورد بیمه سلامت است. ممکن است پرداخت قبوض ماهانه و پرداخت‌های ماهانه بیمه‌تان را سنگین بدانید، اما در درازمدت، به شما کمک می‌کند تا در پول خود صرفه‌جویی کنید.

پرزیدنت اوباما اعلام کرده است که پوشش بهداشتی در ایالات متحده باید اصلاح شود و دولت مطمئن خواهد شد که همه بیمه درمانی مناسبی خواهند داشت.

کاری که باید انجام دهید این است که یک طرح سلامت خصوصی پیدا کنید که به شما امکان می دهد قیمت های مختلف شرکت های بیمه را با هم مقایسه کنید. در واقع می توانید این کار را از طریق اینترنت انجام دهید. شما می توانید تعداد زیادی از ارائه دهندگان بیمه سلامت را برای طرح های مقرون به صرفه در دسترس برای مصرف کنندگان جستجو کنید. و شما به راحتی می توانید هم پوشش و هم نرخ هر بیمه را با هم مقایسه کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا جستجوی نقل قول در اینترنت می تواند برای شما و همه مفید باشد.

1. اطلاعات شخصی خود را که ممکن است در آینده پشیمان شوید را ارائه نخواهید داد. همچنین از تمام تماس های فروش و نامه های ناخواسته موجود در ایمیل خود که به نظر شما بسیار آزاردهنده است، در امان خواهید ماند.

2. از تمام مدارکی که باید قبل از دریافت قیمت مورد نظر خود پر کنید، نجات پیدا می کنید.

3. گشت و گذار از طریق اینترنت، انتخاب های بسیار بیشتری از آنچه فکر می کردید به شما ارائه می دهد. با جستجوی طرح مناسب در اینترنت، می توانید تا 40 درصد در طرح بیمه درمانی در مقایسه با آنچه در حال حاضر پرداخت می کنید، صرفه جویی کنید.

این امر به دلیل رقابت شرکت های بیمه با یکدیگر است و هیچ یک از این شرکت ها نرخ ثابتی برای طرح های بیمه ای خود ندارند. با مراجعه به اینترنت و استفاده از یک سایت مقایسه بیمه، می توانید ایده روشنی داشته باشید که کدام طرح سلامت خصوصی کمترین نرخ را دارد و کدام یک برای شما بهترین هستند.