طلسم فراری 812 Comptione به سایه آبی (+ {عکس})


بر ایده بررسی ها جام جم وب مبتنی بر، مشهود است کدام ممکن است اکثر مصرف کنندگان فراری قابل مقایسه با دنبال کنندگان این برند اعتقاد خاصی به عبارت “فراری نیاز به زرشکی باشد یا نباشد” دارند; متعاقباً قرار است به آنها بروند خودروهای شخصی را در داخل بسیاری از انواع مختلف زرشکی معرفی شده این خودروساز خریداری می کنند. {به همین دلیل است} کدام ممکن است ما امروزه زرشکی را به معنای تمام خودروهای فراری می دانیم.

به دلیل طرفی برخی می گویند کدام ممکن است مصرف کنندگان به دلیل این سایه استقبال کردند در نتیجه تخلیه آن خواهد شد آرام تر بود.

این اشخاص حقیقی به ناپایدار فراری ها اعتقادی ندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل نتیجه نهایی شاهد ناپایدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناپایدار فراریان آبی، زرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرشکی در داخل جاده ها هستیم.

مناسبت خاصی به دلیل این خودروی پیست محور همراه خود {رنگی} به تماس گرفتن «لمان آبی» (Blue Le Mans) تزیین شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون آن است به دلیل تصاویر برای قطعی است قابل توجه تصفیه شده، خارق العاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرق و برق دار است.

{مالک} 812 خودرو شخصی را همراه خود نوارهای {مسابقه} ای زرد {رنگی} (به تصویر کشیدن شده روی کاپوت، سقف را انتخاب کنید و انتخاب کنید صندوق عقب) سفارش داد.

علاوه بر این بهره مندی از مزایای سایه های زرق و برق دار، شاهد {نمایش} نیمه های مختلف کامپوزیت های فیبر کربنی 812 هستیم. قطعاتی قابل مقایسه با مجرای هوای ورودی، گلگیرهای جانبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیفیوزرهای عقب.

ظاهرا {مالک} به دلیل لاستیک های پیرلی به آرام {مسابقه} ای نیز استفاده بیشتر از کرده کدام ممکن است روحیه تهاجمی را به این خودروی خارق العاده بخشیده است.

تصاویری به دلیل این فراری 812 انتخاب شده به {تازگی} در برابر این یکی از آنها در نظر گرفته تصویر های فراری در داخل مونت کارلو آشکار شده است که خواهید داشت در داخل همین جا تبصره کنید.

همانطور تصاویر برای قطعی است، فضای داخل این {خودرو} نیز همراه خود آلکانترای مشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهنما فیبر کربنی تقویت شده است.

برای تطبیق کابین همراه خود سایه بیرونی {خودرو}، شاهد وجود اجزا زرد سایه در داخل منطقه مورد علاقه کابین نیز هستیم، قابل مقایسه با صندلی ها، فضای مانیتور را انتخاب کنید و انتخاب کنید داشبورد.

سری 812 فراری به دلیل منصفانه موتور سیکلت 6.5 لیتری V12 بهره می برد کدام ممکن است 819 {اسب} بخار توانایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید 692 نیوتن متر گشتاور تأمین می تدریجی.

{سرعت} موتور سیکلت این خودروی رام نشده نیز به 9500 در اطراف در داخل {دقیقه} می رسد. دیفرانسیل عقب سرعت بالا 2.8 ثانیه ای دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً ممکن است به کمتر از {سرعت} 338 کیلومتر بر ساعت برسد.

طلسم فراری 812 Comptione به رنگ آبی (+ عکس)

طلسم فراری 812 Comptione به رنگ آبی (+ عکس)

طلسم فراری 812 Comptione به رنگ آبی (+ عکس)

طلسم فراری 812 Comptione به رنگ آبی (+ عکس)

منبع مفید: پدال