«عقرب عاشق» با صدای محسن چاوشی پخش می شود / هشتمین همکاری به عنوان خواننده عنوان


محسن چاوشی آهنگ «پستچی» را برای دست اندرکاران حسین سهیلی زاده در مجموعه نمایش خانگی «عقرب عاشق» خواند.

به گزارش خبرنگار موسیقی صبا محسن چاوشی وی شب گذشته 2 تیر 1401 تیزر سریال عقرب عاشق را در صفحه شخصی خود زد. حسین سهیلی زاده و تدارکات سید رضا محقق مشخص شد که تیراژ این سریال نمایش خانگی شبکه با صدای خودش بوده است.

عنوان اثر عاشقانه جدید چاوشی «پستچی» است که برای سری جدید شبکه خانگی نمایش «عقرب عاشق» امروز 3 تیرماه ساعت 17:00 منتشر می شود.

چاوشی بیش از دو هفته پیش ترانه «زیبای من» را برای تیتراژ سریال «آمستردام» به نویسندگی و کارگردانی مسعود کاراگوزلو خواند. شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

اثری که سال ها بعد محسن چاوشی و حسین صفو را دوباره به هم پیوند داد.

«عقرب عاشق» هشتمین سریال پس از مجموعه های تلویزیونی و شبکه های نمایش خانگی «شهرزاد»، «کسوف»، «همگن»، «دلدار»، «بانوی عمارت»، «مرد سایه» و «آمستردام» است. حضور دارد.

چاوشی پیش از این با خواندن تیتراژ «بیمار مریض» تا سریال «سایه بان» ساخته جمشید و نوید محمودی و همچنین تیتراژ «چه شد» جایزه بهترین دستاورد هنری پنجمین جشنواره جام جم را دریافت کرد. سریال «بانوی عمارت» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و تهیه کننده مجید مولایی، نامزد بهترین ترانه در جشن نوزدهم دنیا به یک تصویر تبدیل شده است.

حالا پروژه جدید این خواننده سریال عقرب عاشق ساخته سیدرضا محقق که از دوستان نزدیک چاوشی است می باشد که در این سریال پخش خواهد شد.

محمدرضا فروتن، شقایق فراهانی، آرمان درویش، ساقی حاجی پور، سیاوش حیرابی، متین ستوده، رضا بهبودی، علی صلاحی، سمیرا حسینی، رضا فیاضی، مهران رنجبر، رویا جاویدنیا، شیدا یوسفی، شیدا یوسفی هادی الیاس در حضور نصیری و حسین پاکدل دیگر بازیگران این سریال هستند.

در خلاصه داستان «عقرب عاشق» آمده است: «بهداد در حال مرگ است. او را در سردخانه می گذارند. همه چیز برای او و دیگران تمام می شود. بعد از مدتی در خیابان های تهران دنبال خون می گردد، خون برای عقرب…»

سید رضا محقق سال گذشته در 21 تیر 1400 تهیه کننده «عقرب عاشق» درباره معنای عنوان این سریال به صبا گفت: از این نام می توان نتیجه گرفت که یک فرد خطرناک عاشق می شود!

فیلمنامه این سریال توسط حامد افضلی و امین محمودی اکتا نوشته شده است.

«عقرب عاشق» در تهران در حال فیلمبرداری است.

محمد ابیلی

انتهای پیام/