علائم زیبایی از کجا می آیند؟ برخی از حقایق رایج مرتبط با علائم زیبایی

علامت زیبایی یک خال تیره روی صورت، گردن یا شانه است که جذاب تلقی می شود. اگر از منظر پزشکی به آنها نگاه کنیم، می توانیم پاسخ این سؤال را پیدا کنیم – “علامت های زیبایی از کجا می آیند”؟ لکه های زیبایی معمولاً یک خال ملانوسیتی است که توسعه نیافته است.

باید بدانید که همه خال ها به عنوان «علامت زیبایی» محسوب نمی شوند. لکه زیبایی نباید بیش از یک سانتی متر باشد و نباید بیرون بزند، یعنی پولیپوید نباشد. دومین نکته قابل توجه این است که علامت باید ماهیت متقارن داشته باشد. تقارن برای چشم انسان جذابیت طبیعی دارد و زیبا به نظر می رسد. خال نامتناسب معمولاً به عنوان نقطه زیبایی شناخته نمی شود.

لکه زیبایی معمولا روی صورت، جایی روی گونه یا اطراف لب ها قرار دارد. تعداد آنها نباید زیاد باشد.

معمولاً این علائم در 20 سالگی روی صورت ظاهر می شوند. اگر کسی بعداً آنها را توسعه دهد ممکن است مطلوب باشد یا نباشد. اگر علامت زیبایی بیرون بزند، به آن خال می گویند.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند در صورت نداشتن نقطه زیبایی روی پوست خود ایجاد کنند. در طول قرن هجدهم، ایجاد یک نقطه زیبایی کاذب روی صورت شما به یک بیانیه مد رایج تبدیل شد. علائم زیبایی کاذب را می توان به عنوان نوعی آرایش اعمال کرد یا می توان آن را خالکوبی کرد.

یک افسانه رایج و جالب یونانی با نقاط زیبایی مرتبط است. آنها می گویند خدایان به کسانی که بیش از حد کامل به نظر می رسیدند حسادت می کردند و از این رو یک علامت تیره کوچک روی صورت آنها ایجاد می کردند تا کمال آنها را مختل کنند.

مرلین مونرو یکی از باهوش ترین زنانی است که در قرن نوزدهم برای علائم زیبایی شناخته شده است. سایر سلبریتی‌هایی که نشان زیبایی روی صورت خود دارند عبارتند از مدونا، ایوا مندز، مندی مور، دمی مور، ماریا کری، مولی سیمز، ناتالی پورتمن و رابرت دنیرو و چگونه می‌توانیم سیندی کرافورد را از دست بدهیم؟

با این حال، زیبایی یک فرد به این بستگی ندارد که آیا او نقطه زیبایی دارد یا نه. چشماتون قشنگ میبینه. بسیاری از زنانی که دارای علائم زیبایی هستند، سعی می کنند آنها را از صورت خود پاک کنند، در حالی که بسیاری دیگر که علامت زیبایی ندارند، به طور مصنوعی آنها را روی صورت خود می گیرند. این بیانیه سبک فرد است که اهمیت دارد.