علل سلامت شخصی خود را بشناسید!

وقتی نوبت به سلامتی و رفاه خودمان می‌رسد، مهم است که – در نظر داشته باشیم که همه ما به روش‌های خاصی با هم متفاوت هستیم، و چنین چیزی وجود ندارد، به عنوان یک اندازه – برای همه مناسب باشد! به عنوان مثال، در حالی که برخی به نظر می رسد مقاومت بسیار کمی در برابر درد و غیره دارند، برخی دیگر دارای درجه قابل توجهی از آن هستند! در حالی که به نظر می‌رسد برخی افراد منحصراً استفاده از روش‌های پزشکی مرسوم و پزشکی را ترجیح می‌دهند، برخی عمدتاً به دنبال جایگزین‌هایی هستند، در حالی که هنوز – برخی دیگر از ترکیب منطقی هر دو رویکرد (اغلب به عنوان سلامتی نامیده می‌شود) استفاده می‌کنند! بنابراین، عاقلانه ترین رویکرد این است که گزینه ها و گزینه های خود را کاملاً آگاهانه در نظر بگیرید و شخصی و سالم خود را بشناسید. انتخاب ها، برای انجام دادن، آنچه را که احساس می کنید و باور دارید، برای شما بهترین است! با در نظر گرفتن این موضوع، این مقاله سعی خواهد کرد به طور خلاصه، با استفاده از رویکرد یادگاری، به معنای و بیان آن و چرایی اهمیت آن، بررسی، بررسی، مرور و بحث کند.

1. موقعیت؛ موارد؛ در نظر گرفتن؛ حامله شدن نتیجه گیری: شرایط شخصی شما چه تأثیری بر رویکردها و باورهای شما دارد؟ موارد خاص چگونه به بهترین شکل ممکن ادامه می دهند؟ چرا رویکردهای خاصی را در نظر می گیرید، اما برخی دیگر را نه؟ چگونه تصورات و ادراکات شخصی شما بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد و به سمت جلو حرکت می کند؟

2. نگرش؛ توجه جنبه های؛ اقدامات: مانند تقریباً همه چیز، در زندگی، با نگرش اصیل، مثبت، می توانی، اما بدون استفاده از عینک های رنگی، ممکن است هوشمندانه ترین، شخصی ترین اقدامات و برنامه ها را به همراه داشته باشد! آیا تا آنجا که ممکن است به گزینه‌ها و گزینه‌های مختلف توجه زیادی می‌کنید؟ آیا به همه جنبه‌ها، گذشته، حال، و – به – آینده توجه خواهی کرد تا به شما در ادامه راه، کمک کند؟

3. مفید/کاربرد؛ معمولی / غیر معمول اصرار دارد: چه رویکردهایی، ممکن است مفیدترین باشند، و در خدمت استفاده شخصی شما باشند؟ آیا تکنیک ها و ایده های معمول و غیرمعمول را در نظر خواهید گرفت؟ آیا تمایلات شخصی خاصی دارید که به راهنمایی، تصمیمات و ملاحظات شما کمک می کند؟

4. بیماری ها؛ نقاط قوت/ قوی تر؛ راه حل ها: آیا به نظر می‌رسد که زندگی‌تان، عمدتاً، زندگی سالمی است، یا به نظر می‌رسد بیماری‌ها و بیماری‌ها بر وجود شما مسلط هستند؟ آیا می‌توانید و آیا می‌توانید از نقاط قوت شخصی‌تان برای قوی‌تر شدن، و رفع نقاط ضعف، برای ایجاد بهترین راه‌حل، سلامت عاقلانه، برای خود استفاده کنید؟

5. تاکید؛ تلاش ها؛ تعالی تحمل: استقامت شخصی شما معمولاً تأکید شما را راهنمایی می کند و بیشترین تلاش خود را برای رسیدن به حداکثر درجه برتری در کجا قرار دهید!

6. سرویس؛ انتخاب ها: انتخاب‌ها، گزینه‌ها و انتخاب‌های شخصی شما باید از نظر سلامتی و رفاه کلی شما در جهت منافع شخصی شما باشد!

آیا این منطقی نیست که شخصی و سالم خود را بشناسید علل، برای انتخاب، بهترین رویکرد، سلامت – عاقلانه، برای شما برای ادامه، به جلو؟ آیا استقامت و تعهد برای کمک به خودتان را خواهید داشت؟