فراخوان نمایشنامه خوانی در تالار هنر منتشر می شود


فراخوان نمایشنامه خوانی به منظور حمایت از حوزه نمایش کودک و نوجوان در تالار هنر منتشر شده است.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی تالار هنر، فراخوان نمایشنامه خوانی در تالار هنر به منظور حمایت از آثار دراماتورژی در حوزه خلاقیت کودک و نوجوان منتشر شد و از علاقمندان و هنرمندان برای ارسال آثار در زمینه بازی خوانی دعوت شد. با رعایت این شرایط، داوطلبان و هنرمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه تالار هنر ارسال کنند.

پیش نیاز نمایش های مذهبی، نمایش های مذهبی و حراست در ماه های محرم و صفر است و مناسبت های ویژه در اولویت اجرا خواهد بود. این برنامه در تمام طول سال و بر اساس برنامه های کاربردی و مجوز است هیئت نظارت و ارزیابی اداره کل هنرهای نمایشی دویدن با توجه به کمبود متون با مضامین خاص برای نوجوانان، ابتدا نمایشنامه های گروه سنی نوجوان انتخاب می شود. در صورتی که اثری از اجرای عمومی روی صحنه نرود، کارگردان می تواند پس از یک جلسه خوانش نمایشنامه و موفقیت، درخواست اجرای صحنه ای آن را طبق مفاد این بخش ارائه دهد.

در این فراخوان همچنین آمده است: «تالار هنر به منظور شناخت متون جدید و ارزشمند و حمایت از دراماتورژی در حوزه تئاتر کودک و نوجوان، آثار نویسندگان و مترجمان در زمینه نمایشنامه خوانی را می پذیرد. “

برای ارسال اجرا باید یک نسخه از متن تایپ شده را به صورت pdf ارسال و سپس فرم را پر کنید. همچنین متقاضیان می توانند روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 10 الی 13 به تالار هنر مراجعه کنند. ناگین صادقی پور رجوع شود

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.honarhall.theater.ir و صفحه اینستاگرام @honarhall.theater مراجعه کنند.

انتهای پیام/