فصل دوم “اپیدمی” می تواند از ابتدای تابستان / واکسیناسیون پخش شود. داستان فصل سوم


تهیه کننده سریال «اپیدمی» از ادامه کار ضبط در کاشان و داستان فصل دوم این سریال گفت و هزینه ساخت را نیز دلیل تاخیر در پخش دانست.

سعید کمانی تهیه کننده سریال «اپیدمی». در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا درباره پخش فصل دوم سریال اپیدمی محمدصادق بکتاشیان که قرار بود 10 خرداد امسال در 24 یا 25 سری باشد کانال سه وی برای پخش گفت: بیشتر کار انجام شده و به مرحله تدوین رسیده است، اما تصمیم گرفتیم پس از ضبط در ورامینه، چند سکانس این فصل را در کاشان ضبط کنیم و با توجه به گرما و جابجایی، به کار اضافه شد. آماده است. برای پخش در 1 ژوئیه

این تهیه کننده تاکید کرد: اما برای پخش از RTR به من فرصت داده نشد و می گویند در اولین فرصت پس از پایان کار زمان پخش اعلام می شود که این نشان دهنده اهمیت تولید است. کیفیت برای کانال سوم “. در عین حال نمی توان از کمک های این سازمان در ایجاد و همکاری برای پخش سریال های مرتبط با ویروس کرونا چشم پوشی کرد. امیدوارم فصل دوم سریال «اپیدمی» هم مانند فصل اول با هم دیدار کند و با موافقت سازمان بعد از فصل دوم کلید فصل سوم این سریال شود.

وی با بیان اینکه محمدصادق بکتاشیان کارگردان فصل دوم است و محمد علیزاده کارگردانی فصل سوم سریال اپیدمی را بر عهده دارند، بیایید از این عزیزان تقدیر کنیم. ورود دارو و سلامت انسان به جامعه همواره در کشور ما یک معضل بزرگ بوده است و سعی شده است با به تصویر کشیدن این موضوع در این قسمت تلاش کادر پزشکی را مورد ارزیابی قرار دهیم.

تهیه کننده «اپیدمی» در پایان در پاسخ به سوالی درباره تولید فصل سوم گفت: هزینه های تولید طی یک ماه گذشته افزایش بی سابقه ای داشته است و همین امر کار کارگردانان را بیش از گذشته سخت کرده است که باعث تولید فصل سوم می شود. از این سری سخت است. سعی می کنم در قسمت بعدی واکسیناسیون و در ادامه قسمت قبل مشکل واردات داروهایی که باعث از دست دادن عزیزان زیادی از جمله مادر خودم شده است را در نظر بگیرم و معتقدم بیشتر این مشکلات باید به تصویر کشیده شود. در زمان و مکان مناسب.تا افراد در این شرایط بیشتر به مشکلات و اتفاقات توجه کنند.

محسن قصابیان، کوروش سلیمانی، مهدی صبایی، نیلوفر کوهانی، آتش تگتی پور، علی گلمی، ملک سراج، آوا دارویت، عبدالرضا نصاری، روزبه اختری، مرتضی زارع، پونه عاشورپور، ریحانه ینه مشاری فصل دوم «اپیدمی».

«اپیدمی» در سه فصل، فصل اول به کارگردانی سید سجاد حسینی، فصل دوم به کارگردانی محمدصادق بکتاشیان، فصل سوم به کارگردانی محمد علیزاده منتشر می شود.

امیرعلی حسینی

انتهای پیام/