فصل دوم «ماما» از هفته آخر مردادماه از شبکه سه پخش می شود


فصل جدید برنامه تلویزیونی «مامان ها» از هفته آخر مردادماه از شبکه سه سیما پخش می شود.

به گزارش صبا با اشاره به برنامه روابط عمومی فصل جدید برنامه تلویزیونی “مامان ها” محصول مشترک گروه اجتماعی شبکه سه کانال و سازمان سینمایی سوره حوزه هنریبا تغییراتی در شکل و محتوا از هفته آخر مرداد ماه 1401 پخش می شود.

شعار اصلی فصل دوم «مامان ها» مانند فصل قبل «فصل دیگری از مادران معمولی» خواهد بود و در فصل جدید شاهد حضور مادران عادی و بیان رویکردها و دغدغه های آنها خواهیم بود.

در فصل اول مامان ها بیشتر موضوعات این برنامه به جدیدترین مسائل مادری از جمله چالش های مادران در عصر تکنولوژی می پردازد، اما در فصل دوم موضوعاتی مانند همدلی و کمک به مادران، فردیت ایرانیان. مادران و چگونگی غلبه بر چالش های مادری در اولویت مطالب قرار گرفت. این برنامه قرار گرفت و از جمله تغییرات فصل دوم «مامان ها» نسبت به فصل اول، می توان به حضور مادرانی از استان های مختلف کشور اشاره کرد. کشور در فصل دوم

برنامه تلویزیونی «مامان ها» سعی دارد با نگاهی به سختی ها و دغدغه های تربیتی مادران امروزی، تفاوت دیدگاه های تربیتی و انتخاب های متفاوت مادران در مواجهه با چالش های مختلف را از صمیم قلب درک کند. همانند فصل اول، با توجه به موضوع و محتوای برنامه، کارشناسان مختلفی مقابل دوربین این برنامه قرار می گیرند که مکمل تجربه و نظرات مادران خواهند بود.

جزئیات بیشتر پخش این برنامه متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/