فعالیت های سدونا: اسپای مقصد

یکی از لذت‌های مسحورکننده‌ای که Sedona، AZ، ​​به بازدیدکنندگان با چشم‌های گشاد ارائه می‌کند، اسپای مقصد آن است. اکنون ممکن است نام این اصطلاح محبوب را شنیده باشید عروسی مقصد، اما یک مقصد آبگرم? با در نظر گرفتن اینکه چگونه سفر برای ازدواج معقول به نظر می رسد در حالی که سفر با هدف دریافت ماساژ اینطور نیست، در نگاه اول ایده بی معنی به نظر می رسد. اما خیلی سریع آن را پاک نکنید.

شاید به دلیل چشم‌انداز زیبای آن، هر کاری که در سدونا انجام می‌شود متفاوت باشد – از جمله اسپا. به همین دلیل است که بازدید از شهر برای این منظور به یکی از بهترین فعالیت های Sedona تبدیل شده است.

یک مفهوم تاریخی

برای اکثر ما، آبگرم مقصد مفهومی ناآشنا است. اما بر خلاف آنچه ممکن است فکر کنیم، اسپاهای مقصد برای مدتی طولانی وجود داشته اند. آنها به شکل چشمه های معدنی یا آب گرم در سراسر جهان باستان وجود داشتند، جایی که مسافران برای “آب ها” و بهره مندی از فواید سلامتی می آمدند. امروزه، اسپاها در سرتاسر جهان وجود دارند و طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهند که به بهبود رفاه فرد کمک می کند.

Sedona’s Very Own: Mii amo

درست در اینجا در Sedona یک آبگرم مقصد مشهور جهانی به نام Mii amo است که در Enchantment Resort واقع شده است. Mii amo نوید یک راه مجلل برای کشف خود را با فراهم کردن محیطی مساعد برای یادگیری و رشد می دهد. Mii amo با الهام از تاریخ خود Sedona از فرهنگ بومی آمریکا و چشم انداز طبیعی Boynton Canyon، قطعا محیطی دارد که می تواند هر ذهنی را بالا ببرد.

مانند هر مکان دیگری در Sedona، می توانید انتظار داشته باشید که در حین انجام فعالیت های خود شاهد زیبایی طبیعی باشید. در Mii amo نه تنها چشمان شما با دره بصری خیره کننده پذیرفته می شود، بلکه معماری اسپا نیز شما را نفس نفس می زند. با طرح رنگی الهام گرفته از Anasazi، این مکان مملو از رنگ هایی است که پس زمینه منظره را تکمیل می کند. از نور طبیعی نیز تا جایی که امکان دارد برای جریان یکپارچه مکان استفاده می شود. عناصر طراحی مانند استفاده از خطوط ساده و مواد خالص برای تشکیل Mii amo نیز به خوبی ترکیب شده و تجربه آبگرم مقصد را بهبود می بخشد.

Sedona’s Mii amo نیز توسط بسیاری به عنوان یکی از بهترین ها در نوع خود در جهان اعلام شده است. مهمتر از همه، آبگرم مقصد توسط Travel+Leisure به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان فهرست شده است.تفریحات آبگرم فوق العاده ای که ارزش پرواز را دارداین اسپا همچنین اخیراً به عنوان بیستمین بهترین هتل و استراحتگاه Conde Nast Traveler در جهان انتخاب شده است که توسط خوانندگان آن رای داده است.

فعالیت در Mii amo

به منظور ارتقای سلامت، هماهنگی و تعادل، خانه های آبگرم دارای درمانگران با تجربه در سطح جهانی است که روش های منحصر به فردی از انواع خدمات زیر را ارائه می دهند: سلامت و تندرستی، مراقبت از پوست، ماساژ، تناسب اندام، مدیتیشن، درمان های متناسب با بدن و بسیاری موارد دیگر.

با تنها 16 اتاق مهمان، اسپا فقط برای بازدیدهایی که تا سه، چهار یا هفت شب ادامه دارد باز است. بسته‌ها برای هر یک از اینها شخصی‌سازی شده‌اند تا هدف شما برای سفر خودتجدید شروع شود و محقق شود.