فقط یک بار در سال


این جشنواره که تنها یک بار در سال برگزار می شود، محصولات بی شماری را با تخفیف های فوق العاده و متنوع در اختیار همگان قرار می دهد تا از آن استفاده کنند.

بدون شک به دلیل افزایش قیمت ها در حوزه های مختلف، اشخاص مرتبط نیز در بازار صنعت ساختمان با گرانی و کاهش قدرت خرید مواجه هستند.

ولی در بازار صنعت ساختمان فتوحی که یکی از بزرگترین هایپرمارکت های ساختمانی کشور با زیربنای 18000 متر مربع می باشد، مشتریان می توانند با قیمت های کاملا رقابتی و انواع محصولات منحصر به فرد خرید کنند.

رادمان تجارت البرز علاوه بر اینکه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کاشی و سرامیک در کشور محسوب می شود و حضور فعالی در بازارهای بین المللی دارد، با ارائه محصولات مختلف ساختمانی از جمله (کاشی و سرامیک) در بازار صنعت ساختمان فتوحی حضوری فعال دارد. ، لوازم بهداشتی، شیرآلات، گاز رومیزی، هود، سینک، جکوزی، درب ضد سرقت و …) در استان البرز بوده و با فراهم آوردن شرایط فوق العاده سعی در بهبود فضای عمومی صنعت ساختمان و همچنین افزایش انتخاب و خرید برای همه جنبه های زندگی.

بنابراین جشنواره فروش فوق العاده با وجود اینکه فقط یک بار در سال برگزار می شود، می تواند مخاطبان زیادی را جذب کند تا همه بتوانند از این تخفیف ها استفاده کنند و پروژه های عمرانی خود را در هر سطحی محقق یا تکمیل کنند.

فقط یک بار در سال

بازار صنعت ساختمانی فتوحی با رویکردی نوین در عرصه ساخت و ساز توانسته است بخش قابل توجهی از بازار را در این زمینه به خود اختصاص دهد و تمامی این موفقیت ها را مدیون اعتماد همیشگی مشتریان خود است و بدون توجه به اینکه موضوع تدارکات، فضایی آرام و دلنشین را برای تمامی مشتریان فراهم کرده است.

شاخه اصلی بازار صنعت ساختمان فتوحیدر استان البرز، کرج، بلوار پیام واقع شده است.

فقط یک بار در سال

تیم پشتیبانی آن با شماره تماس 34115-026 آماده شنیدن صدای گرم مخاطبان خود است تا با استفاده از پیشنهادات و انتقادات سازنده تجربه بهتری را در اختیار مردم استان البرز استان تهران و به زودی برای تمامی هموطنان قرار دهد.