فواید کرم سلامت آلت تناسلی برای هر مرد

بیایید با آن روبرو شویم: تقریباً هر مردی می تواند از یک کرم سلامت آلت تناسلی با کیفیت که به ویژه برای نیازهای بافت آلت تناسلی طراحی شده است، بهره مند شود. با این حال، زیرمجموعه های خاصی از مردان وجود دارند که کاملاً باید از یک محصول مراقبت بهداشتی هدفمند آلت تناسلی به عنوان بخشی از رژیم مراقبت شخصی روزانه خود استفاده کنند. برای این افراد، افزودن این مرحله حیاتی می تواند به معنای تفاوت بین از دست دادن حس آلت تناسلی و یک ابزار سالم و پاسخگو باشد. در اینجا اطلاعات کمی در مورد اینکه چه کسانی می توانند از فرمول آلت تناسلی سرشار از مواد مغذی بیشترین بهره را ببرند آورده شده است:

طرفداران تکنیک های سکس سخت

تند کردن وسایل در اتاق خواب تقریباً برای هر مرد زنده ای می تواند هیجان انگیز باشد، اما مردانی هستند که به سادگی باید برای اینکه از رابطه جنسی لذت ببرید، گره خورده شوید. این مردان ممکن است ساعت‌ها از بیرون راندن بدون رسیدن به ارگاسم لذت ببرند و ممکن است به لوسیون‌های گرم‌کننده، حلقه‌های خروس یا کاندوم‌های بافت‌دار برای تقویت حس لذت‌بخش اضافه کنند. مردانی که از این تکنیک ها استفاده می کنند ممکن است با سطوح پایین حس آلت تناسلی دست و پنجه نرم کنند که توانایی آنها را برای لذت بردن از لذت جنسی بدون افراط و تفریط محدود می کند.

خوشبختانه، بسیاری از مردان می توانند حساسیت آلت تناسلی خود را با درمان این ناحیه با مواد مغذی مانند ویتامین A و C افزایش دهند، که می تواند پوستی را که با سال ها استفاده زیاد سفت و حساس شده است، نرم کند. مواد مغذی مانند ال آرژنین و استیل ال کارنیتین نیز می توانند سلول های عصبی مسئول انتقال سیگنال های لذت به مغز را تغذیه و از آنها محافظت کنند. استفاده منظم از این مواد می تواند به طور قابل توجهی در تضمین سلامت کلی و لذت بخشی اعضای یک مرد موثر باشد.

مبتلایان به خشکی پوست

برخی از مردان دارای پوستی هستند که مستعد ترک خوردن، لایه برداری، پوسته پوسته شدن و خشک شدن است. این فقط بخشی از DNA آنهاست، و به احتمال زیاد، این شرایطی است که مردان به حمله با لوسیون ها و کرم ها عادت دارند. متأسفانه، استفاده از محصولاتی که برای استفاده همه جانبه طراحی شده اند، ایده خوبی برای سلامت آلت تناسلی نیست. بسیاری از لوسیون‌های پوست خشک حاوی عطرها و رنگ‌هایی هستند که می‌توانند پوست حساس را تحریک کنند و برخی حتی حاوی مواد شیمیایی هستند که می‌توانند مشکل خشکی را بدتر کنند.

از طرف دیگر، یک محصول آلت تناسلی که به طور خاص طراحی شده است، به پوست ملتهب پایین آسیب نمی رساند. یک محصول بدون چربی و بدون عطر به سادگی رطوبت را در خود محفوظ می دارد و به پوست ترک خورده اجازه التیام می دهد. افزودن ویتامین A و E در این محصولات همچنین می تواند به نرمی و تسکین پوست کمک کند بنابراین احتمال ترک خوردن و لایه برداری آن در آینده کمتر خواهد بود.

معتادان به فست فود

همبرگرها، تاکو و سیب زمینی سرخ شده سه گروه اصلی غذایی برای مردان در حال حرکت هستند، و اگرچه این غذاها ممکن است سیر کننده و سیر کننده باشند، اما محتوای مغذی را که بتواند عملکردهای حیاتی بدن را که آلت تناسلی به آنها برای طولانی مدت و قوی به آنها وابسته است، تغذیه کند، ارائه نمی کند. نعوظ یک رژیم غذایی کاملاً فست فود می تواند آلت تناسلی را به قدری ضعیف کند، در واقع، که ممکن است اصلاً برای عملکرد مشکل داشته باشد.

در حالی که هیچ محصول موضعی نمی تواند جایگزین مزایای یک رژیم غذایی کامل شود، کرم سلامت آلت تناسلی می تواند به تغذیه سلول های گرسنه از سال ها تغذیه نامناسب کمک کند. ویتامین‌های مورد نیاز آلت تناسلی به شکل لوسیون نیز راحت‌تر تحویل داده می‌شوند، زیرا لازم نیست قبل از رسیدن به بافت‌هایی که نیاز دارند، در کل سیستم گوارشی فرو بروند. آنها درست در جایی که قرار می گیرند، درست روی آلت تناسلی می مانند، و این ممکن است اولین قدمی باشد که یک مرد در تلاش خود برای تغذیه آلت تناسلی خود برمی دارد.

مردانی با بوی تند بدن

تمام بافت‌های بدن انسان می‌توانند مستعد بوی بد باشند، به‌ویژه زمانی که بیشتر روز با لباس پوشانده شوند. اما بافت آلت تناسلی واقعا بدبو ممکن است به چیزی بیش از یک تهویه ساده نیاز داشته باشد. این ابزارها ممکن است دارای تعداد زیادی از کلنی های باکتریایی خاص باشند که بوی بدی تولید می کنند. کرم سلامت آلت تناسلی می تواند به رفع این مشکل کمک کند، زیرا این محصولات مملو از ویتامین A هستند که می تواند کلنی های باکتریایی ایجاد کننده بو را کنترل کند.

همانطور که گفته شد، یک محصول با کیفیت (متخصصان بهداشت روغن Man1 Man Oil را توصیه می کنند) برای هر مردی خوب است با این حال، مردانی که این مشکلات خاص را دارند، نباید در افزودن کرم سلامت آلت تناسلی به جعبه ابزار خود تأخیر کنند. مردانگی آنها – و شرکای آنها – سپاسگزارتر خواهند بود.